Прийняття закону про ринок землі не несе нічого хорошого селянам-власникам. Цей закон - лише перша ланка ланцюга, яка змусить селян - власників землі продати її дешево. Далі будуть приймати закони, які не тільки надають орендарю переважне право купувати землю (№2178-10), але і забороняють власнику без дозволу орендаря землі продавати її (проект №2194).
За словами автора статті, за землю в оренді будуть давати значно меншу ціну, або ж вона взагалі буде не цікава як об'єкт купівлі.
"Орендарі хочуть купувати землю, але за тією ціною, яку ви і так знаєте, - це ціна оренди на 49 років з додатковими угодами, які у разі відкриття ринку перетворять для орендаря землю з орендованої на власну. Орендарю дуже вигідно викуповувати землю, яка знаходиться у нього в оренді, і чим довше такий термін оренди, тим нижчу ціну може пропонувати орендар, тому що фактично тільки він буде єдиним покупцем цієї землі", - пише автор.
Детальніше про те, як не втратити землю, віддавши її в оренду, читайте в статті Дмитра Головіна "Орендна кабала" на сайті ZN.UA.
Більше матеріалів Романа Головіна читайте тут.