Екс-главі банку "Михайлівський" продовжили термін утримання під вартою

Поділитися
Екс-главі банку "Михайлівський" продовжили термін утримання під вартою © Wikimapia.org
Суд продовжив термін утримання під вартою на 60 днів.

Колишній керівник банку
Колишній керівник банку "Михайлівський" залишиться за ґратами

Колишній голова правління банку "Михайлівський" залишиться під вартою ще на два місяці, з можливістю внести заставу в 137,8 млн грн.

Таке рішення ухвалив Шевченківський районний суд Києва на засіданні в суботу, 8 жовтня, повідомила прокуратура Києва на своїй сторінці в Facebook.

"Клопотання задовольнити. Продовжити підозрюваному термін утримання під вартою в межах строку досудового розслідування на 60 днів, до 6 грудня 2016 року включно. Визначити підозрюваному заставу в розмірі 100 000 мінімальних заробітних плат, що становить 137 800 000 грн, - йдеться в постанові суду.

Як відомо, 12 серпня був затриманий і потім арештований на два місяці колишній голова правління банку "Михайлівський" Ігор Дорошенко. Суд визначив також для нього альтернативу - можливість внесення застави в розмірі 137,8 млн грн. Зараз він перебуває в СІЗО.

Раніше глава НБУ Валерія Гонтарєва заявила, що власник банку Віктор Поліщук, якого вона назвала "пройдисвітом", і голова правління Ігор Дорошенко сядуть у в'язницю мінімум на 5 років за те, що робили з "Михайлівським".

Фігуранти справи підозрюються у виведення з банку "Михайлівський" 870 млн грн коштів вкладників та доведенні фінустанови до неплатоспроможності. За даними Нацбанку, вчинені керівництвом "Михайлівського" тільки за один день (20 травня) транзакції на суму близько 1 млрд грн призвели до збільшення навантаження на Фонд гарантування вкладів до 2,6 млрд грн. У НБУ вважають угоди незаконними і мають намір через суд домагатися їх скасування.

Читайте також: Прокуратура розраховує притягнути до відповідальності власника "Ельдорадо" за банкрутство "Михайлівського"

Нагадаємо, 19 травня 2016 року голова правління банку "Михайлівський" Ігор Дорошенко покинув свою посаду. В. о. з 20 травня призначений його заступник Денис Панфілов.

Вже 23 травня Національний банк України 23 травня відніс ПАТ "Банк Михайлівський" до категорії неплатоспроможних і звинуватив його у здійснених 20 травня махінаціях, за підсумками яких навантаження на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) зросла з 1,6 млрд грн до 2,6 млрд грн. Нацбанк нагадав, що банк "Михайлівський був визнаний проблемним 23 грудня 2015 року у зв'язку з ризиковою діяльністю, після чого НБУ вів роботу з акціонером і менеджментом щодо врегулювання ситуації.

Згідно з повідомленням регулятора, 20 травня 2016 року В. Дорошенко повідомив, що залишив посаду, і в цей же день банк заявив, що з технічних причин у ньому не працює система "операційний день банку", що унеможливило доступ до куратора операційним даними.

Банк "Михайлівський" зареєстровано 14 червня 2013 року. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 квітня 2016 року банк "Михайлівський" за розміром загальних активів (2,954 млрд грн) займав 71-е місце в групі українських недержавних банків з 109 чинних в країні.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі