Так, Жовтневий райсуд р. Дніпро своїм рішенням частково задовольнив позов Олени Боголюбової до "Приватбанку" - розірвав кілька депозитних договорів, укладених позивачем і відповідачем у 2014-2016 роках, і стягнув з "Приватбанку" на користь Олени Боголюбової 15,7 млн дол, 1,8 млн євро і 30,4 млн грн.
НБУ і "Приватбанк" подали апеляційні скарги на це рішення.
Видання дізналося про рішення суду першої інстанції з постанови Апеляційного суду Дніпропетровської області, тоді як текст безпосередньо рішення Жовтневого райсуду м. Дніпро засекречений.
Згідно з судовими матеріалами, за даними Боголюбової, 22 грудня 2016 року її кошти на рахунках у "Приватбанку" були списані (про що їй стало відомо з системи Приват24), хоча вона не надавала відповідних вказівок.
Раніше екс-співвласник "Приватбанку" Геннадій Боголюбов публічно розповідав, що в ході націоналізації "Приватбанку" були списані (примусово конвертовані в акції банку), в т. ч. внески його колишньої дружини, з якою він розлучився 11 років тому. У зазначену операцію bail-in у "Приватбанку" потрапили кошти пов'язаних осіб та вклади інших інвесторів загальним обсягом 29,4 млрд грн.
Повідомлялося, що Боголюбов вимагає від Кабміну компенсацію за втрату частки в "Приватбанку".
Нагадаємо, що переговори консорціуму компаній, очолюваного Rothschild & Co, з колишніми власниками "Приватбанку" реструктуризації кредитів не принесли результатів.
В НБУ підрахували, що обсяг інсайдерських кредитів, виданих при екс-власників "Приватбанку", що становить 97% до 100%.