Економічну кризу визнали 80% мешканців Росії

Поділитися
Економічну кризу визнали 80% мешканців Росії Цифра росіян, що живуть у кризі, досягла рівня рейтингу Путіна © Единая Россия
Рік тому на харчуванні економили 37% росіян. Сьогодні ця цифра зросла до 58%.

Більшість громадян Російської Федерації (80%) визнають, що в їх країні настала економічна криза, свідчать дані опитування "Левада-Центру".

Більшість росіян впевнені, що ця криза буде тривалою: 22% вважають, що вона триватиме не менше двох років, 21% – "криза буде дуже тривалою". Ще 23% не можуть давати які-небудь тимчасові прогнози.

Тільки чверть населення (24%) вірить у те, що криза закінчиться в найближчому майбутньому – через півроку чи рік.

Частка росіян, змушених економити на харчуванні, так і на товари тривалого користування, за рік збільшилася з 37% до 58% і з 38% до 57% відповідно.

Опитування проведено 20 – 23 листопада 2015 серед 1600 осіб у 134 населених пунктах РФ. Заявлена статистична похибка - 3,4%.

На початку жовтня міністр фінансів РФ Антон Силуанов сказав, що після "ситих" років в Росії настав період "худих".

У своїй промові на сесії Генасамблеї ООН президент США Барак Обама пов'язав економічні проблеми Росії з діями її керівництва. "Зараз багато аналітиків говорять: ось, спалахнула холодна війна. Але подивіться на результати: Україна найбільше зацікавлена в тому, щоб приєднатися до Європи, а не до Росії. А в Росії - санкції, рубль, падає рівень життя росіян. А якби Росія пішла дипломатичним шляхом? Все було б по-іншому", - сказав він.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі