EIA прогнозує, що країни-учасниці ОПЕК+ не домовляться про зниження видобутку нафти

Поділитися
EIA прогнозує, що країни-учасниці ОПЕК+ не домовляться про зниження видобутку нафти © Тэкноблог
Згідно з прогнозом, Саудівська Аравія збільшить продаж нафти в II кварталі 2020 року і витіснить конкурентів.

У США не очікують, як мінімум, швидкого укладення угоди щодо видобутку нафти між країнами-учасниками ОПЕК+. Такий хід подій спрогнозували в Управління енергетичної інформації Міненерго США (EIA).

Наголошується, що "незважаючи на нещодавні повідомлення про скликання позачергової зустрічі країн ОПЕК+ в найближчі дні для обговорення рівнів видобутку, поки угоди не досягнуто, не очікує його відновлення у прогнозований період".

"Якщо в кінцевому підсумку угоду буде укладено, цей прогноз буде включений в наступну версію", - йдеться в повідомленні.

EIA припускає, що Саудівська Аравія виведе свій нафтовидобуток майже на повну потужність у другому кварталі 2020 року і буде тримати її вище нещодавно досягнутих рівнів, щоб повернути свою частку на ринку, оскільки виробники з більш високою собівартістю повсюдно знижують видобуток.

Зниження цін на нафту і падіння попиту в результаті економічних проблем, викликаних пандемією коронавіруса, викликає стурбованість великих країн-постачальників, які намагаються домовитися про обмеження видобутку. Однак, США скорочувати видобуток відмовилися Росія і Саудівська Аравія поки не можуть домовитися. З-за цих розбіжностей зустріч ОПЕК+ перенесено на 9 квітня.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі