Доходи "бездефіцитного" бюджету Києва завищені мінімум на 3,5 млрд грн

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Автори столичного кошторису заклали в бюджет-2014 нереалістично велике збільшення надходжень основних джерел дохідної частини. Наприклад, від продажу землі столичні градоначальники задумали отримати в 11,3 рази більше коштів, ніж у минулому році.

Дохідна частина бюджету Києва на 2014 рік нереалістично завищена щонайменше на 3,5 млрд грн. Таку оцінку висловили фахівці фонду "Відкрите суспільство", проаналізували 400-сторінковий документ.

Як відзначають фахівці, столичний бюджет-2014 не можна назвати реалістичним, адже в ньому передбачається далеке від реалій, надмірне порівняно з 2013 р. збільшення обсягів від основних джерел надходжень:

- податку на доходи фізичних осіб - на 1,5 млрд грн,або на 20%;

- плати за землю - на 2,5 млрд грн, або в 2,3 рази;

- коштів від продажу землі - на 547 млн грн, або в 11,3 рази;

- коштів від приватизації комунального майна - на 111 млн грн, або в 2,3 рази.

При цьому зазначимо, що в 2013 р. дохідна частина бюджету р. Києва була виконана тільки на 84,4%, тобто бюджет недоотримав понад 3 млрд грнзокрема за такими основними статтями доходу: плата за землю - 1,7 млрд грн; субвенції з державного бюджету - 683 млн грн; сплата податку на доходи фізичних осіб - 628 млн грн; кошти від продажу землі - 280 млн грн.

Більше читайте у статті Олександра Бабаніна та Іван Сікора "Чорні діри" бюджету Києва-2014 в свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна". !zn

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі