У наметовому таборі протестуючих проти Податкового кодексу на Майдані Незалежності в Києві зберігається спокій. Однак окрім 100-150 осіб, які ночують у наметовому містечку вже третю ніч, до табору почали групами підходити інші учасники акції. Тим часом їх не встигають реєструвати. Їх стає все більше, але всередину наметового табору їх не пропускають, поки не зареєструють попередню групу.У наметовому таборі протестуючих проти Податкового кодексу на Майдані Незалежності в Києві зберігається спокій. Однак окрім 100-150 осіб, які ночують у наметовому містечку вже третю ніч, до табору почали групами підходити інші учасники акції. Тим часом їх не встигають реєструвати. Їх стає все більше, але всередину наметового табору їх не пропускають, поки не зареєструють попередню групу.Змін у таборі немає. Як і раніше, в ньому і поруч з ним присутні представники ЗМІ, зокрема інформагентств і телебачення, а також машини телемовлення. Як і раніше, межі табору охороняють учасники протесту, не пропускаючи в нього сторонніх.
Як і вчора, і позавчора, у таборі постійно перебувають 2-5 депутатів Верховної Ради.
Тим часом на прилеглих вулицях, в основному на Інститутській, знаходяться численні міліцейські автомобілі та автобуси. Чотири автобуси з написами "Міліція" проїхали вулицею Садовою на Інститутську і звернули на Банкову, ще два піднімалися Інститутською знизу і також звернули на Банкову - вони зупинилися біля Адміністрації президента.
Кілька автобусів міліції і джипів заїжджали на подвір'я Міжнародного центру культури і мистецтв профспілок (колишнього Жовтневого палацу). Там, у дворі, як було видно знизу, щонайменше 4 міліцейських автобуса і, окрім того, джипи.
На Інститутській також було два закритих міліцейських автомобіля, схожих на автозаки.
На Майдані Незалежності вночі також було від одного до трьох міліцейських автобусів.
У цілому кількість автобусів і автомобілів міліції сьогодні вранці значно перевищує вчорашню.
Нагадаємо, організатори акції протесту заявили про намір провести у четвер, 25 листопада, масштабну акцію протесту.
Відзначимо, представники влади та підприємців погодили п'ять можливих змін до Податкового кодексу в частині спрощеного оподаткування. За даними «Дзеркала тижня», отриманими від джерел у Кабміні, такі домовленості були досягнуті під час зустрічі підприємців з першим віце-прем'єром Андрієм Клюєвим.
22 листопада на Майдані почалися акції підприємців, які протестують проти прийняття нового Податкового кодексу.
Нагадаємо, Верховна Рада прийняла Податковий кодекс 18 листопада. Введення документа в цілому передбачено з 1 січня 2011 року, в той же час, для низки норм передбачений перехідний період від трьох до шести місяців.