Данилюк назвав способи виконання рекомендацій МВФ

Поділитися
Данилюк назвав способи виконання рекомендацій МВФ Міністр фінансів розповів, як виконати вимоги МВФ © Прес-служба Кабміну України
У МВФ стурбовані дефіцитом пенсійного Фонду та відсутністю легального ринку землі в Україні.

Міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив, що Україна і Міжнародний валютний фонд погоджують деталі меморандуму, а також назвав способи реалізації вимог МВФ.

Зокрема, для ліквідації дефіциту Пенсійного фонду Кабмін має намір працювати над збільшенням надходжень.

"Ті, хто зараз не сплачує соціальні внески, повинні будуть це зробити. Обговорюється також підвищення страхового стажу", – повідомив глава Мінфіну в інтерв'ю виданню LIGA.net, опублікованому в понеділок, 27 лютого.

Міністр також запевнив, що уряд не збирається повністю відмовлятися від спрощеної системи оподаткування.

"Спрощена система оподаткування є у багатьох країнах. Головне питання - як мінімізувати зловживання, щоб нею не користувався великий бізнес. Торгові мережі, брендові магазини повинні бути виведені з "спрощенки". При правильній та ефективній роботі ДФС це можна було зробити вже зараз, і без будь-яких змін у законі", – пояснив Данилюк.

Голова Мінфіну також виключив надання Державної фіскальної службі широкого доступу до документації фінустанов, що містить банківську таємницю.

"Я думаю, що рано чи пізно доступ до рахунків буде забезпечений, але не зараз. Інакше банківської таємниці взагалі не буде як такої. Спочатку потрібно припинити всі можливості для витоку інформації з ДФС. В іншому випадку її отримає велику кількість людей з незрозумілими цілями", – підкреслив міністр.

Данилюк повідомив, що у Кабміні все ще обговорюється створення в Україні легального ринку землі, а також запевнив, що він є прихильником "максимально відкритого ринку".

Читайте також: МВФ вимагає від України скасувати механізм оплати послуг ЖКГ у розстрочку – ЗМІ

Як повідомлялося, на порядку денного засідань ради директорів Міжнародного валютного фонду, який розписаний до 6 березня 2017 року, відсутня питання надання макрофінансової допомоги Україні.

Раніше голова Національного банку Валерія Гонтарєва заявила, що розраховує отримати транш МВФ в кінці лютого або на початку березня.

У вересні 2016 року МВФ виділив Україні третій транш – на 1 млрд доларів. Відповідно до скоригованого графіка фінансування, подальше виділення коштів планується щоквартально за результатами виконання умов МВФ.

У 2015 рік Україна отримала лише два транші – 5 млрд доларів в березні і 1,7 млрд доларів – в серпні 2015 року. Після цього була пауза через невиконання низки умов, політичної кризи і зміни уряду.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі