Ціни на нафту зростають в рамках корекції після падіння у п'ятницю

Поділитися
Ціни на нафту зростають в рамках корекції після падіння у п'ятницю Нафта дорожчає після п'ятничного падіння на 2%
Brent зросла до 52,75 долара за барель.

Світові ціни на нафту у понеділок, 24 квітня, ростуть в рамках корекції після зниження приблизно на 2% у п'ятницю, свідчать дані торгів.

Станом на 7:37 вартість липневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent зросла на 0,61% - до 52,75 долара за барель. Ціна травневих ф'ючерсів на нафту марки WTI піднімалася на 0,50% - до 49,87 долара за барель.

"Чорне золото" у п'ятницю, 21 квітня, дешевшало на даних американської нафтосервісної компанії Baker Hughes про зростання кількості бурових установок в країні. Так, за підсумками робочого тижня, що завершився 21 квітня, кілкість бурових установок у США збільшилася на десять штук, або на 1,18% - до 857 одиниць. У річному виразі кількість бурових установок зросла на 426 штук, або на 98,8%. При цьому нафтових бурових установок стало більше на п'ять штук, або на 0,73% - 688 одиниць. Даний показник зберігається на мінімальній позначці з квітня 2015 року. Кількість газодобувних установок у США також збільшилася п'ять штук, або на 3,08% - до 167 одиниць.

Підтримують зростання цін на нафту в понеділок і зроблені міністром нафти Ірану Біжаном Зангане заяви. В суботу, 22 квітня, Зангане повідомив про те, що ймовірність продовження угоди ОПЕК про скорочення видобутку нафти країнами, що входять і не входять у картель, досить велика, пише агентство Shana. Міністр також додав, що учасники віденської угоди продемонстрували своє бажання впливати на нафтовий ринок

"Ми б підтримали будь-яке рішення, одностайно прийняте членами ОПЕК, і завжди підтримували його, тому що поліпшення умов на ринку принесе користь виробникам і споживачам нафти", - цитує агентство Зангане.

Країни ОПЕК домовились про скорочення видобутку нафти після року переговорів. З 1 січня 2017 року вони скоротять видобуток нафти на 1,2 млн барелів на день - до 32,5 млн. При цьому угода передбачає і участь країн, що не входять в картель. Вона розрахована на півроку з можливістю продовження ще на шість місяців.

Тим часом країни, що не входять в ОПЕК, домовилися скоротити видобуток нафти на 600 тисяч барелів на добу. Повідомлялося, що з цієї кількості половина припадає на Росію.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі