Ціни на нафту знижуються на новинах з Китаю

Поділитися
Ціни на нафту знижуються на новинах з Китаю © futuresknowledge.com
Китай шокував міжнародний ринок різким зниженням обмінного курсу юаня до долара на 1,9%

Світові ціни на нафту демонструють негативну динаміку в середу на тлі новин про зниження обмінного курсу юаня до долара ЦБ Китаю, а також на побоюваннях про надлишок нафти на ринку, свідчать дані торгів.

Вартість вересневих ф'ючерсів на північноморську суміш Brent зменшилася на 0,69% - до 48,84 долара за барель. Ціна вересневих ф'ючерсів на WTI скорочувалася на 0,42% - до 42,9 долара за барель.

Нафта дешевшає шостий тиждень поспіль. Напередодні 6 серпня нафту Brent впала нижче психологічної позначки в $ 49 вперше з початку січня на загострилися побоюваннях щодо надлишку сировини на ринку.

У вівторок Китай шокував міжнародний ринок різким зниженням обмінного курсу юаня до долара на 1,9% на тлі суперечливої макроекономічної статистики. У середу Народний банк (Центробанк) Китаю опустив курс ще на 1,62%. Рішення регулятора призвело до ослаблення валют країн Азії по відношенню до долара, що підвищило вартість оціненої в доларах нафти для покупців з регіону.

"Китайський юань другий день продовжує ослаблення, що може припускати подальше зниження цін на нафту", - наводить агентство Франс Прес слова інвестиційного аналітика Phillip Futures в Сінгапурі Деніела Енга (Daniel Ang).

Інвестори вважають, що дії ЦБ КНР сигналізують про побоювання щодо економічного зростання в найбільшому споживачі енергоресурсів у світі на тлі слабких статданих, що з'явилися на вихідних. Китайський експорт несподівано знизився на 8,3% в річному вираженні в той час, як аналітики чекали скорочення показника на 1%. Імпорт в липні скоротився на 8,1%, хоча очікувалося зниження на 8%.

Крім того, Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) заявила у вівторок про збільшення видобутку на 101 тисячу барелів нафти в день - до 31,51 мільйона барелів на день. Видобуток ОПЕК досяг трирічного максимуму. Показник також перевищив власну заявлену квоту організації з видобутку в 30 мільйонів барелів на день. "На даний момент збільшення видобутку ОПЕК безумовно не є кращою умовою для і так перенасиченого ринку", - уклав експерт.

Політика ОПЕК, спрямована на збереження своєї частки на ринку, призведе до найдовшого періоду надлишкової пропозиції нафти, раніше писав Bloomberg. Аналітики вважають, що ринок нафти чекає рекордний за 30 років надлишок пропозиції. Пропозиція нафти перевищує попит вже півтора року.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі