Ціни на нафту знижуються через побоювання надлишку на ринку

Поділитися
Ціни на нафту знижуються через побоювання надлишку на ринку Нафта торгується на рівні $ 49 © ABCnews
Тиск на нафту збережеться, а тому її котирування можуть зафіксувати сьомий тиждень втрат.

Світові ціни на нафту демонструють негативну динаміку в п'ятницю на тлі побоювань про надлишок пропозиції на нафтовому ринку, свідчать дані торгів.

Вартість вересневих ф'ючерсів на північноморську суміш Brent знижувалася на 0,1% - до 49,17 долара за барель. Ціна вересневих ф'ючерсів на нафту WTI опускалася на 0,49% - до 42,77 долара за барель. В ході торгів четверга вона пробила вниз позначку в 42 долара за барель - мінімуму з 9 березня 2009 року, досягнувши 41,99 долара за барель.

Нафта дешевшає шостий тиждень поспіль. Напередодні 6 серпня нафта Brent впала нижче психологічної позначки в $ 49 вперше з початку січня на загострилися побоюваннях щодо надлишку сировини на ринку.

За словами стратега IG Markets Бернарда Ау (Bernard Aw), ціни на "чорне золото" залишаться на низьких рівнях після заяви Міжнародного енергетичного агентства (МЕА) в середу про те, що надлишок нафти на світовому ринку триватиме в 2016 році. "Стара оцінка МЕА про збереження ситуації перенасичення після 2015 року продовжує вносити внесок у песимістичний прогноз для енергетичного сектору", - сказав експерт агентству Франс Прес.

Ринковий стратег зазначив, що тиск на нафту збережеться, і припустив, що котирування можуть зафіксувати сьомий тиждень втрат.

"На цей момент ми все ще не виявили значних змін у фундаментальних показниках для нафти", - заявив агентству інвестиційний аналітик Phillip Futures Деніел Енг (Daniel Ang). Він зазначив, що спадний імпульс для цін залишається сильним.

Читайте також: Єврокомісія заявила про провал переговорів з Грецією

Побоювання також збільшуються через новини з валютного ринку. Незважаючи на зміцнення юаня до долара в п'ятницю на 0,05% після зниження за три дні на 4,6%, деякі учасники ринку очікують, що інші центральні банки країн АТР можуть послабити національні валюти для зміцнення експорту. Крім того, деяке зміцнення юаня відновило очікування щодо підвищення процентної ставки ФРС США.

Політика ОПЕК, спрямована на збереження своєї частки на ринку, призведе до найдовшого періоду надлишкової пропозиції нафти, раніше писав Bloomberg. Аналітики вважають, що ринок нафти чекає рекордний за 30 років надлишок пропозиції. Пропозиція нафти перевищує попит вже півтора року.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі