Ціни на нафту продовжили зростання, вартість "чорного золота" марки Brent досягає $ 48

Поділитися
Ціни на нафту продовжили зростання, вартість Нафта лідирує серед інших сировинних товарів © OilNews
28 серпня оптимістичну тенденцію підтримують й азіатські біржі.

Світові ціни на нафту в п'ятницю продовжують впевнене зростання, вартість Brent короткостроково пробивала вгору відмітку у 48 доларів на тлі оптимізму на світових фондових ринках, свідчать дані торгів.

За станом на 08.10 мск вартість жовтневих ф'ючерсів на північноморську суміш марки Brent збільшилася на 0,57%, до 47,98 долара. При цьому в ході торгів вартість бареля Brent досягала значення в 48,06 долара. Жовтневі ф'ючерси на легку нафту WTI росли в ціні на 1,07%, до 43,02 долара за барель. У ході торгів ціна підскакувала до 43,46 долара за барель.

Напередодні зростання вартості нафти досягло 10% після того, як сильні макроекономічні дані США надали позитивний імпульс американським і європейським фондовим індексам.

У п'ятницю, 28 серпня, оптимістичну тенденцію підтримує і азіатські біржі. При збереженні позитивної динаміки цін на нафту 28 серпня поточний тиждень у цілому стане першою за останні 11 тижнів, коли буде зафіксовано подорожчання "чорного золота".

"Ми бачимо повсюдне ралі на ринках, нафта лідирує серед інших сировинних товарів. Основним стимулом стали переглянуті дані по ВВП США за другий квартал, що перевершили прогнози", - наводить агентство Рейтер слова аналітиків ANZ. Але відновлення цін на сировинні товари виглядає слабким, оскільки побоювання за перспективи зростання економіки Китаю продовжують чинити тиск на ринок.

Напередодні стало відомо, що реальне зростання ВВП США в другому кварталі, за другою оцінкою Бюро економічного аналізу міністерства торгівлі становило 3,7% в річному вираженні. Експерти прогнозували зростання на 3,2%. За першою оцінкою збільшення склало 2,3%.

Повідомлялося, що ціна нафти Brent ввечері 27 серпня перевищила позначку в 47 доларів за барель. Зазначимо, 24 серпня ціни на нафту двічі впали до мінімуму з березня 2009 року на тлі різкого зниження індексів на торгах в Китаї, США і Європі.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі