Ціна нафти Brent залишилася вище $ 53 за барель

Поділитися
Ціна нафти Brent залишилася вище $ 53 за барель © pennenergy.com
Нафта, подорожчавши в понеділок до максимуму за останній рік, у вівторок слабо коригується вниз, однак Brent як і раніше тримається вище позначки в $ 53 за барель, а на ринку переважають, швидше, "бичачі" настрої.

Грудневі ф'ючерси на нафту марки Brent на лондонській біржі ICE Futures знизилися на 5 центів до $ 53,09 за барель.

Котирування ф'ючерсів на нафту WTI на листопад на торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) зменшилися на 8 центів - до $ 51,27 за барель.

Напередодні ціни зросли на 3% на заяви президента Росії про готовність Росії приєднатися до домовленості країн ОПЕК щодо обмеження видобутку, оптимізмі щодо можливості укладення угоди між самими країнами ОПЕК.

"У сформованій ситуації заморожування або навіть скорочення видобутку є, мабуть, єдино правильним рішенням для збереження стійкості всієї світової енергетики", - сказав він.

Міністр енергетики, промисловості і мінеральних ресурсів Саудівської Аравії Халід аль-Фалих також висловив оптимізм з приводу перспектив угоди і припустив, що незабаром ціни можуть піднятися до $ 60 за барель.

Brent в ході сесії в понеділок в один з моментів коштувала $ 53,73, що є максимумом з жовтня 2015 року, а завершилися торги на позначці в $ 53,14 за барель.

Ціни на нафту будуть залишатися волатильними на цьому тижні на тлі потоку новин зі Стамбула, де проходить енергетичний конгрес.

ОПЕК принципово домовилася про зниження видобутку на 1-2% і тепер хоче вмовити інші видобувні країни також приєднатися до цієї операції.

На цьому тижні вийдуть прогнози по ринку нафти Міжнародного енергетичного агентства, статистика ОПЕК видобутку.

Аналітики Commerzbank вважають, що на ринку зміцнилася впевненість у подальшому зростанні цін. У той же час в Goldman Sachs попереджають, що баланс попиту і пропозиції може і не відновитися в 2017 р. через зростання постачань з Лівії, Нігерії, Іраку, а також можливого збільшення видобутку американськими виробниками сланцевої нафти.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі