Ціна на нафту знижується восьмий тиждень поспіль

Поділитися
Ціна на нафту знижується восьмий тиждень поспіль Нинішнє тривале зниження вартості нафти - це найтриваліший період з 1986 року © OPEC
На ринку продовжує спостерігатися надлишок пропозиції, а провідні країни-члени ОПЕК зберігають високі обсяги видобутку.

Вартість нафти в п'ятницю продовжує знижуватися на тлі надлишку пропозиції; поточний тиждень може стати восьмим поспіль, коли зафіксовано тижневе здешевлення "чорного золота" - це найтриваліший період з 1986 року, свідчать дані торгів.

За станом на 07.55 мск вартість жовтневих ф'ючерсів на північноморську суміш Brent знижувалася на 0,94% - до 46,18 долара за барель, ціна жовтневих ф'ючерсів на нафту WTI опускалася на 1,02% - до 40,9 долара за барель.

Основним чинником, що визначає динаміку цін на нафту, залишається надлишок пропозиції на ринку. Провідні країни-члени ОПЕК зберігають високі обсяги видобутку. На цьому тлі аналітики Citigroup Inc. пророкують падіння вартості "чорного золота" до 32 доларів за барель.

Міненерго США в середу повідомило, що комерційні запаси нафти в країні за тиждень, що завершився 14 серпня, несподівано зросли на 2,6 мільйона барелів, до 456,2 мільйона барелів. Аналітики, навпаки, очікували зниження запасів - на 777 тисяч барелів.

"Попит в найближчому майбутньому навряд чи зможе покрити надлишок пропозиції, - заявив агентству Bloomberg старший аналітик CMC Markets Рік Спунер (Ric Spooner). - Уникнути тиску на ціни допоможе скорочення видобутку".

Напередодні повідомлялося, що ціни на нафту знижуються на даних щодо запасів у США. У найближчі кілька місяців ми можемо побачити зниження попиту на нафту, що турбує ринки, кажуть аналітики.

12 серпня МЕА в щомісячному звіті по нафтовому ринку констатувало, що світова пропозиція нафти продовжує рости з шаленою швидкістю". Аналітики МЕА вважають, що перевиробництво нафти настільки велике, що надлишок на ринку буде і протягом 2016 року.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі