Частки Коломойського у дванадцяти компаніях знаходяться під арештом

Поділитися
Частки Коломойського у дванадцяти компаніях знаходяться під арештом © Getty Images
Вони були заарештовані ще у вересні.

Після арешту бізнесмена Ігоря Коломойського Шевченківським районним судом Києва були заарештовані його активи у низці компаній. Вони залишаються заблокованими з вересня, хоча відомо це стало лише з постанови Київського апеляційного суду, опублікованої 1 листопада.

Зокрема під арешт потрапили:

  • 100% акцій Полтаваобленерго;
  • 50% ТОВ «Кінотеатр Валентина»;
  • 33,4% ТОВ «Альфа-Приват, ЛТД»;
  • 30% ТОВ «Пас ЛТД»;
  • 20% ТОВ «Комерційне агентство «Віст ЛДТ»;
  • 33,4% ТОВ «Бета-К, ЛТД»;
  • 9% ТОВ «Протон-21»;
  • 25% ТОВ «Старлайт»;
  • 25% ТОВ «Фарлес»;
  • 19,6% ТОВ «Солм ЛТД»;
  • 9% ТОВ «Футбольний клуб Дніпро»
  • 19,6% ТОВ «Сєнтоза ЛТД».

Адвокат Коломойського подавав апеляцію на арешт активів, серед іншого вказуючи, що олігарху належить лише 36,11% акцій «Полтаваобленерго», однак Київський апеляційний суд відмовив у задоволенні клопотання, залишивши у силі рішення Шевченківського райсуду.

Нагадаємо, нещодавно бенефеціар медіагрупи «1+1» Ігор Коломойський передав свої корпоративні права в медіахолдингу в управління трудовому колективу в особі чинного генерального директора компанії Ярослава Пахольчука терміном на п’ять років.

Також стало відомо, що на аукціонах держпідприємства "СЕТАМ" розпродається майно авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ), яка до початку повномасштабної війни РФ в Україні була найбільшою у нашій країні. Всі торгові марки МАУ, виставлені на аукціон, викупило ТОВ Океалос Компані, створене 29 липня 2022 року. Авіакаси у центрі Києва придбав Костянтин Герасименко за 6,7 млн грн.

Також "СЕТАМ" реалізує запчастини для літаків, обладнання для технічного обслуговування авіалайнерів, крісла для літаків, установки для миття повітряних суден, авіазапчастини та водило для транспортування літаків.

Ігоря Коломойського арештували 2 вересня за підозрою СБУ, після чого він був відправлений до СІЗО із можливістю внести заставу у 509 млн грн. Бізнесмен відмовився це зробити. 

Згодом НАБУ вручило Коломойському нову підозру у заволодінні 9,2 млрд грн «Приватбанку» й суд збільшив розмір застави до 3,89 мільярдів гривень. 

Кілька разів журналісти телеканалу просили відпустити Коломойського на поруки, однак суд їм відмовив. 

Також відомо, що НАБУ арештувало активи Коломойського. Серед них – частки у статутному капіталі товариств, якими олігарх володіє прямо чи опосередковано, у розрізі 307 юридичних осіб, в тому числі акціонерних товариств, розрахунковою вартістю понад 3 млрд грн, а також майже 1 тисяч об’єктів нерухомого майна та понад 1,6 тисячі транспортних засобів та суден.

Що криється за підозрами Коломойському від різних силових структур розповідає голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін у статті «Врятувати (не)рядового Коломойського» на ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі