Частка проблемних кредитів у російських банках досягла 20%

Поділитися
Частка сумнівних і безнадійних кредитів у портфелі 30 найбільших російських банків за підсумками серпня 2010 зросла на 0,7 процентного пункту до 20,1%. Зростання частки поганих боргів сталося навіть незважаючи на збільшення всього кредитного портфеля на 1,1%.
Частка сумнівних і безнадійних кредитів у портфелі 30 найбільших російських банків за підсумками серпня 2010 зросла на 0,7 процентного пункту до 20,1%. Зростання частки поганих боргів сталося навіть незважаючи на збільшення всього кредитного портфеля на 1,1%.Раніше рейтингове агентство Fitch оцінило частку проблемних позик у російській банківській системі на рівні 25 відсотків. Таким чином, дані ЦБ наближаються до песимістичних прогнозів зовнішніх спостерігачів. До проблемних кредитів ЦБ у даному випадку відносить позики другої, третьої і четвертої категорії якості. Категорія виставляється банками виходячи з декількох параметрів, включаючи фінансовий стан позичальника, умови його кредитного договору, якість забезпечення та дотримання графіка платежів. Формально проблемними (друга категорія) та безнадійними (четверта) фінустанови зазвичай вважають кредити із простроченням 90 і 180 днів відповідно. За словами голови ЦБ Росії Сергія Ігнатьєва, тенденції зниження рівня прострочення не спостерігається. Очікується, що у вересні частка поганих боргів російських банків може знову зрости через значні реструктуризації.

За матеріалами: Ведомости

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі