Брюссель втомився від постійних обіцянок Києва продовжити консультації щодо суперечних торговельних питань

Поділитися
Брюссель втомився від постійних обіцянок Києва продовжити консультації щодо суперечних торговельних питань Брюссель все більше стурбований небажанням Києва вирішувати торгові суперечки © eu2013.lt
Євросоюз розраховує на якнайшвидше завершення Києвом "процесу рефлексії" і на здатність української влади надати свої конкретні пропозиції, які можна було б розглядати як основу для подальших двосторонніх консультацій.

Європейський Союз висловлює стурбованість, що єдиним результатом тривалого процесу консультацій з Україною з суперечних торговельних питань є тільки обіцянка Києва подальших двосторонніх дискусій.

"Українська сторона була не в змозі запропонувати повне вирішення хоча б одного з побоювань ЄС. Максимум з того, що було запропоновано, - це продовження внутрішніх українських роздумів про можливі рішення", - сказано у прес-релізі представництва ЄС у Києві за підсумками обговорення питань двостороннього торговельно-економічного співробітництва.

Зокрема, ЄС критикує нові ініціативи України щодо запровадження утилізаційного податку на автомобілі і можливі доплати при купівлі вітчизняних авто.

"Якщо Україна введе утилізаційний збір, це рішення буде мати дуже серйозний вплив на наші двосторонні економічні відносини. Тому ЄС висловив сподівання й очікування, що Україна зробить все можливе для того, щоб цей закон не набув чинності", - зазначає представництво ЄС.

Також у прес-релізі йдеться про те, що Євросоюз розраховує на якнайшвидше завершення Києвом "процесу рефлексії" і на здатність української влади надати свої конкретні пропозиції, які можна було б розглядати як основу для подальших двосторонніх консультацій.

Також ЄС зазначає, що раніше висловлював протест з приводу перегляду українською стороною тарифних позицій у рамках СОТ, введення імпортних мит на автомобілі, обмеження імпорту коксу та коксівного вугілля, імпортного устаткування для поновлюваної енергетики.

"Існує велика стурбованість, що часу для пошуку рішення, яке задовольнить обидві сторони, стає все менше", - наголошують у представництві ЄС, нагадуючи про майбутній саміт "Східного партнерства" в листопаді і про плани щодо створення зони вільної торгівлі між Україною з ЄС. !zn

Читайте також:

США стурбовані наміром української влади підірвати міжнародну торгівлю

СОТ закликала Україну відмовитися від ідеї перегляду мит

Кабмін хоче знизити мита на морські делікатеси, яхти та автомобілі

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі