Про це заявив прем’єр-міністр України микола Азаров, відкриваючи засідання уряду в середу, 6 квітня, повідомляє прес-служба Кабміну.
«Твердо маю заявити: ми готові до діалогу на основі компромісу, але не ультиматумів. Формула компромісу прозора: з одного боку держава не повинна обмежувати економічні свободи підприємництва, з іншого боку – суспільство, платники податків не повинні оплачувати привілеї якогось з різновидів бізнесу», - сказав М.Азаров і додав, що «компроміс ми обов’язково знайдемо, причому у відкритому, широкому обговоренні змін до законодавства».
Зокрема, нагадав прем’єр-міністр, вже презентовано концепцію реформування спрощеної системи оподаткування і наразі готуються відповідні зміни до Податкового кодексу.
У той же час, зазначив він, держава повинна брати на себе зобов’язання сприяти розвитку малого підприємництва, і тому сьогодні уряд затвердить план заходів на виконання відповідної національної програми.
Азаров: Податкова система має бути справедливою і рівною для всіх
06 квiтня, 2011, 09:44
Поділитися
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка
Флуд
Порушення дійсного законодвства України
Образа учасників дискусії
Реклама
Розпалювання ворожнечі
Ознаки троллінгу й провокації
Інша причина
Відміна
Надіслати скаргу
ОК
