"Ми не можемо допустити, щоб ми залишилися без необхідного для виробництва брухту. Ми хотіли прийняття цього закону. Я маю на увазі українські металурги, тому що він важливий не тільки для якогось окремого підприємства або для металургійної галузі, він важливий для всієї країни. Тому що металургія є одним із драйверів української економік", - заявив заступник генерального директора "АрселорМіттал" Володимир Ткаченко.
Як повідомлялося раніше, в Адміністрації Президента чекає на підпис закон, який подовжує ще на два роки дію експортного мита на вивіз брухту з України, який визнаний стратегічною сировиною. Закон дозволяє отримати додатковий обсяг від експортних надходжень в Україну понад $ 1,5 млрд на рік, а також зберегти 20 000 робочих місць.
Вперше закон був прийнятий в 2016 році, коли незважаючи на потужне лобі з боку противників закону, документ був підписаний Президентом.
Проте у представництві Європейського Союзу в Україні ще до голусаванні в Раді повідомляли, що стурбовані намірами продовжити дію підвищеної експортного мита на металобрухт.