Антимонопольний комітет дозволив ЄБРР придбати 25% акцій "Райффайзен Банку Аваль"

Поділитися
Антимонопольний комітет дозволив ЄБРР придбати 25% акцій "Райффайзен Банку Аваль" ЄБРР купить від 25 до 50% акцій "Райффайзен Банку Аваль" © companion.ua
ЄБРР викупить частину акцій одного з найбільших банків України - "Райффайзен Банку Аваль".

Антимонопольний комітет України дозволив Європейському банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) сконцентрувати понад 25% акцій "Райффайзен Банку Аваль" (Київ).

"Надано дозвіл Європейському банку реконструкції та розвитку (м. Лондон, Сполучене Королівство) на придбання акцій ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" (м. Київ), що забезпечує перевищення 25 % голосів у вищому органі управління товариства", - йдеться в повідомленні.

У липні повідомлялося, що ЄБРР може викупити міноритарну частку "Райффайзен Банку Аваль".

"Райффайзен Банк Аваль" заснований у 1992 році, має близько 670 відділень по країні, обслуговуючи майже 3 млн клієнтів. За рейтингом НБУ банк займав сьоме місце за розміром активів.

Raiffeisen – найбільша банківська група в Австрії та Європі. Безпосередній акціонер української "дочки" - Raiffeisen Bank International.

Раніше стало відомо, що Raiffeisen Bank International скоротить діяльність в Україні і Росії. Другий за розміром кредитор у Східній Європі має намір також вивести бізнес з Польщі та Словенії.

Власне в Україні, де минулий рік закінчився для Raiffeisen збитками у розмірі 290 млн євро, діяльність планується скоротити на 30%.

ЄБРР ніколи не купує великих пакетів акцій компаній і банків в країнах, де він працює.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі