Війна в Україні в добірці найкращих фото 2022 року від Time

Відео
Поділитися
Війна в Україні в добірці найкращих фото 2022 року від Time Авторка однієї з фотографій, Ніколь Тунг висвітлювала війну в Сирії, європейську кризу біженців, Арабську весну. Нині фотографує війну в Україні. Знімок від березня, київська ТрО охороняє один із блокпостів © Nicole Tung
Іноді фото показує не зміни, а їх необхідність, нагадування про те, що статус-кво не може тривати.

“Цього разу все по-іншому. Саме таким був настрій, який вирував у фоновому режимі, а іноді й досить голосно, протягом 2022 року. Саме це було сказано, коли молоді люди почали повставати на вулицях Ірану на підтримку прав жінок; коли на територію України вкотилися перші російські танки; коли мільйони людей голосували, щоб спрямувати свою країну в новому напрямку".

Так починається матеріал американського TIME, який зібрав 100 зображень, ретельно підібрані командою фоторедакторів журналу: "знімки мають на меті показати, що цей рік справді був іншим".

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений TIME (@time)

Іноді фото показує не зміни, а їх необхідність, нагадування про те, що статус-кво не може тривати.

“Іноді один і той самий образ, який вселяє надію в одних, викликає у інших розпач. Але на мить, коли команда NASA опублікувала перше зображення космічного телескопа Джеймса Вебба, і Всесвіт відкрився у небачений раніше спосіб, світ об’єднався в зачудуванні. Ті самі зірки, які витали над ним протягом мільярдів років, тільки цього разу інші», — прокоментувала  постановник Кетрін Померанц, слова якої стали супроводом до збірки.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений TIME (@time)

До підбірки потратили фото вагітної жінки поряд зі знищеним пологовим будинком у Маріуполі, людей під мостом в Ірпені,  розбомбленого зерносховища, вкритого воронками від снарядів поля поблизу Ізюму, батька підлітка, що плаче над тілом мертвого сина, пасажирів евакуаційного потяга із Покровська.

Нагадаємо, раніше ми інформували про трейлер майбутнього фільму про фотографа-документаліста Олександра Глядєлова, який вже три десятиліття фіксує дійсність на камеру. Ось що він сказав про 24 лютого:

«Я знав, що вона почнеться, ця війна. Я бачив що вони робили в Чечні та Придністров’ї. На жаль я чекав її. Моя зброя – це моя фотокамера».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі