У театрі Франка відбулася прем'єра вистави "РАДОВАН ІІІ": фоторепортаж

ZN.UA Ексклюзив Фото
Поділитися
Ексцентрична комедія на 2 дії за мотивами п'єси Душана Ковачевича

В театрі імені Івана Франка відбулася прем'єра вистави "РАДОВАН ІІІ" за мотивами однойменної п'єси Душана Ковачевича у постановці режисера Юрія Одинокого. П'єса "РАДОВАН  ІІІ" – це скорботна комедія про зраду самого себе, написана у 1973 році у жанрі театру абсурду або "чорної комедії". 

Василь Артюшенко, ZN.UA

Головний герой п'єси Радован ІІІ, як він себе позиціонує, багато років тому у пошуках кращої долі покинув Рідний Край. Тепер він з великою родиною мешкає в панельній вежі спального району великого мегаполісу.  Як людина, у якої життя не складається, Радован шукає причину і вигадує собі "зовнішнього ворога" в особі колишніх земляків – Вілотичів.

Василь Артюшенко, ZN.UA

[see_also]

В Национальном театре имени Ивана Франко сыграют спектакль «Пер Гюнт», посвященный памяти

Богдана Ступки

[/see_also]

Колись, ще в Рідному Краю вони зростали разом, товаришували, приходили на допомогу один одному. Радован навіть мріяв через дочку Георгіну поріднитися з Вілотичами, справити гучне весілля. Але життя непередбачуване. Марко Вілотич збезчестив Георгіну, покинув її і подався по світах. Георгіна лишилася вагітною. А Радован розпочинає справжню війну.

Василь Артюшенко, ZN.UA

Саме вони, Вілотичі заважають його достойному існуванню. Це вони перетворили його життя на пекло, забравши сенс буття, лишили гідності, прирекли рідну кров – дочку Георгіну на безчестя. Його душа потребує помсти. Всіх своїх рідних він затягує до непримиренного, жорстокого конфлікту з Вілотичами. 

Василь Артюшенко, ZN.UA

Фантазія Радована народжує друга і однодумця – Джорджа, котрий спроможний врятувати і допомогти йому. Насправді, Джордж є героєм одного з багатьох телесеріалів про "справжнього героя", "лицаря, що бореться  зі злом", "спасителя всіх гноблених і гнаних", під час чергового перегляду якого стається очікуване об'єднання родини. Тут настає час Довершеності. Старенький телевізор перетворюється на символ перемоги добра над злом.  Але це лише фантазія. 

Василь Артюшенко, ZN.UA

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі