В Музеї історії міста Києва представлено мистецький проект Олі Рондяк "Метемпсихоз", який діятиме у Києві та Нью-Йорку.
Метемпсихоз - це перевтілення душі. Українка зі США Ольга Рондяк повернулася на батьківщину й народжує мистецтво з історичною свідомістю. Сучасне життя в ньому невіддільне від української історії, а образи оздоблені особистими та національними переживаннями.
В Америці її творчість відкриває двері глядацькій допитливості до української тематики, яка в світі дедалі частіше на слуху. Ольга Рондяк народилась у штаті Огайо (США). Мистецтвознавець, бакалавр психології та педагогіки, магістр клінічної психології та консультування спільнот. У час Помаранчевої революції почала малювати: "Це стало моєю розрядкою, вираженням почуттів. Як художниця роздивляюсь у підсвідомості внутрішні почуття тих, кого малюю. Малюю, поки не викристалізовується особистість, і через поєднання колажу, монтажу та малярства налаштовую зв'язок зі своїм внутрішнім світом і тоді дозволяю цим образам побачити світ".
Із 2013 року створює жіночі портрети. Має їх за метафору України. Робить колажі та скульптури-мотанки: "Мотанка не лише оберігає Україну, а й об'єднує українців для зцілення від ран минулого. Тому я створила мотанки з гіпсу - матеріалу, який застосовують для зцілення зламаних кісток". Її роботи називають фольклором і попартом. Виставлялась у містах Америки, Римі, Парижі, Лондоні, Берліні, Мюнхені, Львові, Каневі, Києві.