У музеї Тараса Шевченка відкрилася виставка «Школи як території миру дітям» - фоторепортаж

ZN.UA Ексклюзив Фото
Поділитися
У районах, розташованих поблизу лінії розмежування, проживають 670 тисяч дітей.

В Національному музеї Тараса Шевченка відкрито фотовиставку "Школи як території миру дітям", повідомляє фотокореспондент ZN.UA Василь Артюшенко.

Як це, жити в умовах збройного конфлікту на сході України? Чи схоже дитинство "там" на дитинство однолітків  в інших місцях? Чи є школи  безпечними для дітей? Чи можна їх справді назвати "територіями миру"? Відповіді на ці та інші питання можна відшукати на фотовиставці фотографа Саші Маслова, який передав історії дітей про їхнє життя в умовах збройного конфлікту, через їхні портрети. 

З початку збройного конфлікту на Сході, понад 750 шкіл було пошкоджено або зруйновано, десятки дітей та вчителів постраждали від обстрілів, зафіксовано 37 випадків використання шкіл у військових цілях. Все це суттєво вплинуло на право на освіту для 670 000 дітей, які проживають у районах, розташованих поблизу лінії розмежування.

Фотографії ілюструють тяжку реальність, в якій живуть діти та їхні родини; однак ці фотографії є також проявом надії на краще майбутнє для цілого покоління дітей, яким випала доля пережити збройний конфлікт.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій і культури.

Фотовиставка відбулася за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини, Міжнародної гуманітарної неурядової організації Save the Children у співпраці з Генеральним Директоратом Європейської Комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги (ЕСНО) та Міністерством закордонних справ Норвегії. 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі