Аньєс Варда, в творчому портфелі якої такі фільми як "Обличчя села", "Поза даху, поза законом", "Клео від 5 до 7" і багато інших, неодноразово ставала володарем престижних премій: була лауреатом Берлінського кінофестивалю і французької національної премії "Сезар". У 2015 році Аньєс Варда була удостоєна Почесної пальмової гілки Каннського кінофестивалю.
Знаючи, що йде, на початку 2019 року режисер представила свою останню роботу - документальний фільм "Варда від Аньєс". Це було її прощання, про що Аньєс Варда і сказала на прес-конференції після прем'єри фільму: "Я повинна перестати говорити про себе, і ось я тут, я повинна підготуватися, щоб попрощатися, піти, - сказала вона. - Це просто питання уповільнення, щоб знайти необхідний мир".
Аньєс Варда пережила оскароносного режисера, з яким вони разом створили "Останнє танго в Парижі", Бернардо Бертолуччі всього на чотири місяці.
За досить короткий період актор Київського театру драми і комедії на Лівому березі Дніпра Віктор Жданов став одним з найбільш затребуваних в новому українському кіно. Всім запам'ятався його Старий в "Киборгах", на черзі - українсько-американський "Захар Беркут". А нещодавно Шевченківський комітет зазначив престижною премією фільм Романа Бондарчука "Вулкан", де у Жданова також помітна робота.
Про це у своїй статті для ZN.UA пише Катерина Константинова. За її словами, життя Жданова та його сім'ї різко змінила війна на сході країни: вони майже всі залишили в окупованому Донецьку і вибрали Київ.
Детальніше про життя і творчість актора читайте в матеріалі Катерини Константинової "Віктор Жданов: "Мій Старий "Кіборгів" народився з реальних історій українських бійців"" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".