Помер легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин

Відео
Поділитися
Помер легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин © Viktoriya Sokolovska/Facebook
Остапишин 38 років вів програму привітань.

23 грудня пішов з життя відомий диктор ТРК «Львів», багаторічний ведучий програми «Концерт вітань» Петро Остапишин. Про це повідомив його колишній колега Олег Климович.

«Сьогодні ми прощаємося з Петром Остапишиним – диктором та ведучим улюблених передач, серед яких “Концерт вітань” і “Кава по-львівськи”. Він назавжди залишиться у нашій пам’яті як людина високої культури, естетичного смаку та справжньої порядності. Петро був голосом цілої епохи та обличчям львівської телевізійної традиції», – зазначив Климович.

Причини смерті Остапишина наразі не розголошують. Йому було 77 років.

Програма «Концерт вітань» виходила в ефір з 1977 до 2018 року, і Петро Остапишин вів її протягом 38 років, ставши її символом. Після завершення кар’єри на телебаченні він отримував пропозиції продовжити роботу у медіа, проте обрав викладання у львівській філії Національного університету культури і мистецтв.

Остапишин залишив по собі значний слід у розвитку львівського телебачення та у серцях глядачів, які десятиліттями слухали його голос.

нагадаємо, у грудні у віці 66 роки помер львівський співак Степан Гіга.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі