"Я - ходячий лейбл. Моє ім'я не Лагерфельд, а Лейблфельд", - цитує кутюр'є Vogue UA. Знакові події з життя Лагерфельда стали знаковими і для світу моди.
Balmain
У 1954 році Лагерфельд виграв конкурс на кращий дизайнер пальто, який був організований П'єром Бальменом. Дизайнер працював в модному домі цілих чотири роки, а потім пішов з нього, щоб провести час у "вивченні життя".
Fendi
Лагерфельд став першим запрошеним кутюр'є модного дому, який очолював його протягом 50 років. Саме він придумав фірмову абревіатуру FF, яка стала символом Fendi. "Fendi - це римська версія мене самого, - говорив дизайнер. - Я тут роблю те, чого не дозволяю собі в Парижі".
Chloé
У модному домі дизайнер працював з 1965 по 1992 рік. За цей час відмінні риси його дизайнів - любов до історичної цитати, спонтанність, жвавість - стали символами самого Chloé.
Chanel
Лагерфельд відомий в першу чергу як головний дизайнер і креативний директор цього модного дому. "Коко б це зненавиділа. Вона створила певний образ і я маю право поліпшити його. Я повинен тримати свою марку. Я повинен йти від того, чим був Chanel до того, чим він повинен або міг би бути" ,– говорив він. Саме Лагерфельду вдалося відродити бренд з попелу і переосмислити його класичні моделі.
Karl Lagerfeld
Дизайнер створив власну лінію одягу. Спочатку він створював колекції для чоловіків, а потім почав творити і для жінок. У всіх колекціях був присутній фірмовий стиль кутюр'є.
Провокація на подіумі
У 1993 році в показі Fendi під керівництвом Лагерфельда взяли участь не моделі, а професійні стриптизерки і італійська порно-зірка Моана Поззі. Таким чином кутюр'є зробив свій внесок у боротьбу за права людини і накликав на себе хвилю критики. Зокрема, головний редактор Vogue Анна Вентур покинула показ ще до його закінчення.