Помер актор Юрій Яковлєв

Поділитися
Помер актор Юрій Яковлєв
Народний артист СРСР помер у лікарні після важкої тривалої хвороби у віці 85 років. Глядачам Юрій Яковлєв запам'ятався по ролі царя Івана Грозного у фільмі "Іван Васильович змінює професію" і Іполита з "Іронії долі, або З легким паром!".

Помер актор театру і кіно Юрій Яковлєв. "З сумом повідомляємо. Сьогодні вночі пішов з життя народний артист СРСР Юрій Васильович Яковлєв", - повідомляє Академічний театр Вахтангова в суботу на своєму сайті.

Видатний радянський актор театру і кіно, народний артист Яковлєв народився 25 квітня 1928 року в Москві. З початком Великої вітчизняної війни сім'я Яковлєвих евакуюється до Уфи. Там, в Уфі, тринадцятирічний Яковлєв працював разом з матір'ю в госпіталі.

У 1943 році Яковлеви повернулися в Москву. Юрій навчався у вечірній школі, працював помічником механіка в гаражі. У 1948 році вступив до ВДІКУ, але невдало, після чого був прийнятий в знамените Театральне училище Щукіна. У 1952 році закінчив Театральне училище і вступив на службу в Академічний театр Вахтангова.

Його першою роллю став Чахоткин в кінофільмі "На підмостках сцени". Свою головну роль Яковлєв зіграє в "Ідіоті" - князя Мишкіна. Ця роль зробила його знаменитим у кінематографі. Велику роль відіграє в його творчості співпраця з Ельдаром Рязановим. У нього він знімався в кінострічках: "Людина нізвідки", "Гусарська балада", "Іронія долі, або з легким паром!". Так само він грав у фільмах "Анна Кареніна", "Любов земна", "Доля".

Яковлєв знімався у фільмах режисера Леоніда Гайдая "Іван Васильович змінює професію", "Кін-дза-дза". Він також грав у фільмах "Дівчинка на кулі", "Драма на полюванні", "Старики-розбійники", "Ідеальний чоловік", "Пастка для самотнього чоловіка", "Графиня де Монсоро", "Старі пісні про головне" та багатьох інших.

Актор удостоєний багатьох звань і нагород. !zn

Читайте також:

Помер культовий російський режисер, автор "Брата" Олексій Балабанов

Помер режисер Олексій Герман-старший

Помер Борис Стругацький

Помер знаменитий режисер Петро Тодоровський

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 11
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Роман Петренко
15 Липня 2019, 22:51
Зрозуміло, що представника кредитора України турбує питання повернення кредитів. Про жодну активну економічну політику не йдеться. Перехопили грошенят під 9.7 відсотка річних ну й добре, дохідність ОВДП дійшла до 20 річних, гаразд - портфельні спекулянти ж задоволені. Враження, що головне завдання держави, кабміну та інших подобатись кредиторам. З такою дохідністю не те що подобатись, а й на відкати можна розраховувати. Тим часом громадяни-податкоплатники масово виїзджають створювати додану вартість в сусідні країни. Там же і платять податок на доходи фізосіб, купують товари і послуги, навіть автометалобрухт вивозили-утилізовували. Правда, якщо поділити зароблене ними ( мова про промисловість ) на відпрацьований фонд робочого часу ( 10-12год. шість днів на тиждень ) то вийде, що годинна ставка така ж або й нижча від української на нормальних фунціонуючих підприємствах. Просто мало цих підприємства. І працювати в такому ж режимі ніззя - у нас держпраці суворо стежить за дотриманням трудкодексу 1974р.. В результаті українські підприємства не можуть конкурувати за робочу силу - умови не рівні, про фондоозброєність виробництва і нічого говорити, як, з рештою, і про продуктивність праці. Натовпи рекрутерів мотаються і агітують, пропагують, втирають тощо про принади заробітчанства. Роздача агіток і вивішування плакатів в держвузах вже норма. От і виходить, що розтринькує Україна своє головне багатство - людину. І немає нікому до цього діла. Всі зайняті - то вибори, то телешоу, то кредитори....., то скандали.... Наша економіка - це гра з нульовою сумою: якщо хочеш десь збільшити звідкись треба забрати, а там свої інтереси. Що робити: ну наприклад 1) закрити наглухо контрабас, обсяг кажуть від 10 ярдів зелених; 2) в с\г секторі - план по створенню заводів щодо переробки і ПДВ віддавати тим хто його виконує; і головне робити те, що робила Німеччина, Японія, Польща, Ізраїль, коли запускали свої економічні дива. Тоді і черга кредиторів стоятиме. І народ не їхатиме.
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Ivanna Myroslavska
16 Липня 2019, 12:22
Шановний Романе, якщо я вас правильно зрозуміла, ви за скасування поганого радянського трудового кодексу і запровадження 12 годинного робочого дня і шестиденного робочого тижня, бо так мовляв у Європі. Уточніть, будь-ласка, в якій країні ЄС таке є легально (те, що нелегально наші заробітчани працюють за таких умов, то це так)? Мабуть ви це пропонуєте для того, щоб робоча сила інтенсивніше працювала і давала більше доходів власникам (ахметовим, коломойським, пінчукам, суркісам, тарутам та іншим добродіям України). Ви особисто підете працювати на завод по 12 годин на добу і 6 днів на тиждень, ви себе особисто асоціюєте із "робочою силою", яка повинна створювати багатство переліченій вище братії? Якщо ви не людина, а просто робоча сила для інших, то мабуть підете.
Цитувати Поскаржитись
Показати більше відповідей
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі