Перший у світі факультет ТікТок: як соцмережі реагують на ініціативу Поплавського

Поділитися
Перший у світі факультет ТікТок: як соцмережі реагують на ініціативу Поплавського © Соцмережі
Випускники факультету «українізуватимуть соцмережу».

У Київському національному університеті культури і мистецтв з'явиться новий факультет. Відкриття факультету ТікТок анонсував ректор КНУКіМ Михайло Поплавський.

«Сьогодні TikTok - це медіафеномен, найпопулярніша соціальна мережа молоді! Моя місія українізувати TikTok, вести за собою креативну, амбітну та перспективну молодь, яка творитиме нову історію України!», - пояснив мету створення факультету Поплавський.

За словами Поплавського, навчання на факультет «розпочинатиметься з нуля», а після закінчення випускник зможе отримати диплом. Якою буде програма факультету, які предмети чекають на слухачів, ректор не уточнив.

«Зараз світ дуже швидко розвивається, з'являються нові соцмережі, і TikTok тримає провідні позиції. Якщо ви хочете бути лідерами по життю, то TikTok - це ваша тема. Потрібно розвивати себе, створювати свій бренд, а ми допомагатимемо вам в цьому», - заявила в коментарі «СЛУХ» начальниця культурно-творчого відділу КНУКіМ Лілія Можаєва.

Всупереч заяві Поплавського про необхідність «українізувати» молодіжну соцмережу, в TikTok вже є блогери, які просувають проукраїнський порядок денний і руйнують російську пропаганду. Хто вони? Читайте в статті Насті Мельниченко «Школярі проти імперії».

Просування в соціальних мережах дійсно може стати професією, ним займаються SMM-спеціалісти, таргетологи. Зазвичай діджитал-фахівці отримують «класичну освіту», додаючи до неї необхідні для роботи знання та навички.

Соцмережі

Соцмережі

Соцмережі

Минулого року «TikTokпроєкт» намагалися реалізувати в Росії, при Томському політехнічному інституті.

У 2010 році колишній ректор державного вишу Михайло Поплавський створив на його базі приватний навчальний заклад – Київський університет культури (КУК), що дозволяв «співочому ректорові» заробляти понад 20 млн гривень на рік.

Журналісти «Слідства.Інфо» провели розслідування і з'ясували, як працювала схема: студентів-контрактників зараховували до приватного КУКу, хоча насправді вони вчилися на базі державного вишу. Після третього курсу їх відраховували і переводили на контракт до Національного університету культури та мистецтв, де вони й отримували дипломи.

Ліцензію КУКу підписував міністр освіти і науки часів Януковича Дмитро Табачник. Після того, як під час акредитаційної експертизи у 2014 році з'ясувалося, що на місці вказаних у документах корпусів КУКу – звичайні багатоповерхівки, а ректор не має наукового ступеню, ліцензію вишу анулювали.

Однак у серпні 2015 року справу проти приватного університету Поплавського закрили, а у липні 2016-го комісія МОН вирішила повернути «Київському університету культури» акредитацію деяких спеціальностей.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі