Один з найбільших музичних фестивалів світу можуть перенести через коронавірус

10 березня, 2020, 18:18 Роздрукувати
Відправити
Відправити

Фестиваль Coachella має відбутися у квітні.

Один з найбільших музичних фестивалів світу можуть перенести через коронавірус
Через коронавірус можуть перенести один з найбільших музичних фестивалів © depositphotos / Devon

Один з найбільших музичних фестивалів США і світу Coachella, який має відбутися в квітні, можуть перенести через коронавірус. Як повідомляє The Guardian, організатори ведуть переговори з артистами про перенесення виступів на 9 жовтня.

Фестиваль зазвичай збирає близько 250 тисяч відвідувачів і триває два тижні. Цього року він повинен стартувати 10 квітня, поки офіційно про його перенесення оголошено не було.

Видання підкреслює, що минулого тижня стало відомо про скасування фестивалю South by Southwest (SXSW), який повинен був пройти в Остіні, штат Техас. Подію повинні були відвідати близько 400 тисяч осіб, її скасували вперше за 34 роки. Скасували також EDM festival Ultra, який повинен був пройти в Маямі, і Tomorrowland Winter.

Про скасування концертів у Парижі, які повинні були відбутися в рамках світового туру, заявила Мадонна.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

Це не єдині події, які перенесли або скасували через епідемію коронавірусу, який вперше був зафіксований в Китаї в грудні минулого року.

Так, з квітня на листопад перенесли прем'єру 25 фільму про Джеймса Бонда "Не час помирати".

Related video

Через ризик інфікування коронавірусом цього року скасували міжнародну туристичну виставку ITB Berlin в Берліні. Крім того, у Швейцарії вперше за останні 70 років скасували проведення щорічного автомобільного шоу Женевський автосалон. В Японії скасували фестиваль цвітіння і милування сакурою, який проходить у квітні.

Підготував/ла : Фаїна Вауліна
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter або Відправити помилку
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Текст содержит недопустимые символы
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Осталось символов: 2000
Отправить комментарий
Последний Первый Популярный Всего комментариев: 0
Показать больше комментариев
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот коментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Отмена Отправить жалобу ОК