КМДА: Діючі кінотеатри залишаться у комунальній власності

Поділитися
У відповідь на поширену у деяких ЗМІ інформацію щодо закриття кінотеатрів «Росія», «Ленінград» та «Лейпциг», начальник головного управління культури КМДА Світлана Зоріна заявила, що діючі кінотеатри залишаться у комунальній власності. "Київська міська держадміністрація не здійснює жодних дій у напрямку закриття або продажу цих кінотеатрів", - запевнила вона.

«Я ще раз хочу запевнити киян, що кінотеатри, які працюють та забезпечують культурні потреби мешканців міста, ніхто продавати не збирається. У Програмі приватизації їх немає», - підкреслила Світлана Зоріна, яку цитує прес-служба КМДА.

Як пояснила Світлана Зоріна, зараз у директорів цих трьох кінотеатрів закінчилася дія контрактів, за умовами яких вони були призначені на посади строком на 5 років. Проте, як підкреслила Зоріна, «закінчення контракту керівника не означає закриття чи продаж підприємства», тобто кінотеатрів.

Згідно зі змінами у законодавстві та інструктивних документах КМДА, сьогодні начальник Головного управління культури не має повноважень продовжувати терміни дії контрактів або призначати нових директорів кінотеатрів своїм наказом, оскільки це в компетенції голови КМДА (зараз ним є Олександр Попов, - ред.).

Головне управління культури завчасно попередило директорів кінотеатрів «Росія», «Ленінград», «Лейпциг» про подальше звільнення у зв’язку із закінчення термінів дії їхніх контрактів. До призначення в установленому законом порядку їм було запропоновано роботу на умовах тимчасового виконання обов’язків. Але на зустріч для вирішення організаційних питань, що була призначена начальником Головного управління культури на 20 січня 2011 року, директори вказаних кінотеатрів не з’явились, кажуть у КМДА.

Як повідомлялося раніше, Київська міська державна адміністрація підготувала та подала на розгляд депутатів Київради проект Програми приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва на 2011-2012 роки.

Не будуть підлягати приватизації ті об’єкти, в яких знаходяться бібліотеки, музеї, та інші культурні заклади. «Кожен із об’єктів, що занесений до Програми приватизації, ми ретельно перевіряли: хто зараз займає це приміщення, як воно використовується тощо. Це було зроблено саме для того, щоб виключити випадковий продаж важливих соціальних об’єктів», - нагадав в.о. начальника Головного управління комунальної власності Єгор Русін.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі