У Лондоні, на торгах аукціонного будинку Bainbridges, було продано вазу часів імператора Цяньлун з династії Цін. Її кінцева вартість становила 51,6 мільйонів фунтів стерлінгів (83 мільйони доларів). Згідно з повідомленнями місцевої преси, це рекордна сума, яку коли-небудь пропонували за китайські старовинні речі.У Лондоні, на торгах аукціонного будинку Bainbridges, було продано вазу часів імператора Цяньлун з династії Цін. Її кінцева вартість становила 51,6 мільйонів фунтів стерлінгів (83 мільйони доларів). Згідно з повідомленнями місцевої преси, це рекордна сума, яку коли-небудь пропонували за китайські старовинні речі. 40-сантиметрову фарфорову посудину, про яку йдеться, було знайдено під час прибирання будинку в лондонському районі Піннер. Дослідивши знахідку, фахівці встановили, що вазу виготовили при дворі імператора Цяньлуна в середині 18-го століття. При цьому фахівці одразу ж визнали унікальність цього витвору мистецтва: від інших подібних імператорських артефактів цю вазу відрізняє надзвичайно складний візерунок, а також прекрасний стан.
Вазу виставили на торги аукціонного дому Bainbridges у рамках фестивалю азіатського мистецтва в Лондоні. Естімейт лота було встановлено в межах 800 тисяч - 1,2 мільйони фунтів. Таким чином, покупець вази (неназваний аукціонний агент з Пекіна) заплатив за неї в 50 разів більше оціночної вартості.
До цього часу ціновий рекорд для твору класичного китайського мистецтва належав манускрипту поета Хуана Тінцзяня часів династії Сун. У червні 2010 року неназваний покупець заплатив за сувій майже 66 мільйонів доларів. Що стосується імператорських ваз, то тут рекорд було встановлено в жовтні - фарфорова посудина 18-го століття пішла з аукціону Sotheby's у Гонконгу за 32,6 мільйонів доларів.