Фільм «Останній день на Азовсталі» отримав нагороду Kharkiv MeetDocs

Поділитися
Фільм «Останній день на Азовсталі» отримав нагороду Kharkiv MeetDocs Kharkiv MeetDocs вручив нагороди "За розвиток документалістики" © Кінофестиваль Kharkiv MeetDocs/Facebook
Стрічку відзначили нагородою «За розвиток документалістики».

Фільм "Останній день на Азовсталі" режисерів Дмитра "Ореста" Козацького та Юлії Гонтарук отримав нагороду "За розвиток документалістики" фестивалю Kharkiv MeetDocs. Як повідомляється на сторінці фестивалю на Facebook, ця нагорода була заснована цього року.

Наголошується, що Орест – голова прес-служби полку «Азов» – перебував на «Азовсталі» з початку оточення Маріуполя окупантами. Напередодні свого виходу з повністю зруйнованого заводу він зняв зворушливий фільм-прощання.

Крім того, нагороду у новій категорії цього року здобуло об'єднання Babylon'13, яке створило понад 400 робіт на важливі теми з 2013 року. Точкою відліку створення об'єднання став Майдан Незалежності, на якому у 2013 році жорстко розігнали студентів.

Нагороджено також Сергія Буковського, який зняв понад 50 документальних та ігрових фільмів.

Нагородами у категорії «За розвиток документалістики» відзначені також журналісти Севгіль Мусаєва та Юрій Бутусов.

Нагадаємо, увечері 21 вересня на Чернігівщині відбувся масштабний обмін військовополоненими. Додому повернулися 215 українських військових, зокрема й захисників "Азовсталі". Серед них також командири гарнізону Маріуполь – Денис Прокопенко (позивний "Редіс"), Святослав Паламар та Сергій Волинський. Усі вони до закінчення війни проти України будуть у Туреччині під особистим захистом президента Реджепа Ердогана.

У рамках масштабного обміну Україні вдалося звільнити також десятьох іноземців. Серед них громадяни Марокко, США, Великої Британії, Швеції та Хорватії. Деякі з них були "засуджені" окупантами до страти. Йдеться про британців Шона Піннера та Ейдена Асліна, а також про марокканця Саадуна Брагіма.

За це Україна передала російській стороні кума Путіна Віктора Медведчука та 55 військовополонених РФ.

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі