У Британській бібліотеці зберігаються три пари окулярів Остін, які свідчать про те, що к кінцю життя її зір істотно погіршився. Тривалий час причини ранньої смерті письменниці, яка померла у віці 41 року, залишалися загадкою для вчених. Тепер же дослідники припускають, що отруєння миш'яком було одним з головних факторів, що спричинили смерть Остін.
На рубежі XVII-XVIII століть, важкі метали, такі як миш'як, входили до складу деяких ліків, які могла приймати Остін, що страждала на ревматизм.
"Є припущення, що вона випадково могла отруїтися таким важким металом, як миш'як. Ми знаємо, що отруєння миш'яком може викликати катаракту. Миш'як часто входив до складу деяких ліків для різних захворювань, наприклад, ревматизму, від якого, як ми знаємо, страждала Джейн Остін", - пояснила куратор Британської бібліотеки Сандра Таппен.
Раніше в Великобританії був виданий одне з незакінчених оповідань Джона Роналда Руела Толкієна. Толкієн почав роботу над "Історією Куллерво" у 1914 році під час навчання в коледжі Оксфордського університету. Казка, яка розповідає історію про проклятого сироту з надприродними здібностями, заснована на фінському епосі Калевала. Хоча Толкієн так і не закінчив твір, розповідь лягля в основу його подальших творів і вигаданої мови.