Попов: Повторного підвищення тарифів у Києві до кінця року не буде
14 сiчня, 2011, 10:38
Поділитися
Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов виключає повторне підвищення тарифів на комунальні послуги для населення у 2010 році. Про це Попов повідомив у вівторок, 14 липня. Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов виключає повторне підвищення тарифів на комунальні послуги для населення у 2010 році. Про це Попов повідомив у вівторок, 14 липня. "Я думаю, що підвищувати тарифи для населення ми не будемо цього року, а наступного подивимося", - сказав він.
При цьому заступник голови КМДА вважає, що основним способом погашення заборгованості перед постачальниками послуг, такими як "Київенерго" і "ДАРтеплоцентраль", є саме підвищення тарифів.
За його словами, оскільки підвищення тарифів не буде, доведеться шукати кошти для погашення перед постачальниками послуг різниці в тарифах.
Попов розповів, що місто спільно з урядом зараз опрацьовує механізм погашення даної заборгованості, а також висловив упевненість в тому, що спосіб погашення заборгованості буде знайдено до кінця цього року. Про пропозиції Попова у сфері реформування ЖКГ можна прочитати в його інтерв'ю «Дзеркалу тижня».
Раніше голова Антимонопольного комітету Олексій Костусєв заявляв про необгрунтованість тарифів на комунальні послуги у Києві.
Нагадаємо, своїм розпорядженням № 392 від 31 травня Київміськадміністрація підвищила тарифи на опалення, гаряче водопостачання і водовідведення для населення на 29,4-41,3% з 1 липня.
У цьому ж розпорядженні Київміськадміністрація висловила намір продовжити поетапне підвищення вказаних тарифів до економічно обгрунтованого рівня у вересні та листопаді.
Також міністр житлово-комунального господарства Юрій Хіврич 21 червня заявив про необхідність підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги у Києві. "Йдеться про підвищення цін у кілька етапів. Зараз поки підвищення ціни передбачається на 15-20%, і ми вважаємо, що це правильно", - сказав він.
Нагадаємо, «Дзеркало тижня» вже писало в одній зі своїх статей про те, що у разі доведення тарифів до «економічно обгрунтованого рівня» їх швидше за все доведеться знижувати, а не підвищувати.