За інформацією Міністерства закордонних справ (МЗС) України, під час масових заворушень у Тунісі українські громадяни не постраждали.
За інформацією Міністерства закордонних справ (МЗС) України, під час масових заворушень у Тунісі українські громадяни не постраждали.
«Станом на полудень суботи ніхто з українських громадян не постраждав під час масових заворушень у Тунісі», - сказав прес-секретар МЗС Олександр Дікусаров.
За його словами, посольство України в Тунісі працює в режимі забезпечення підвищеної безпеки і постійно підтримує контакти з громадянами України, які перебувають на консульському обліку в цій країні.
Як зазначив дипломат, на консульському обліку в даний час числиться 408 українських громадян.
Дікусаров повідомив, що поки за допомогою до посольства ніхто не звертався.
За інформацією посольства України в Тунісі, ситуація в країні залишається досить напруженою, введено надзвичайний стан. Диппредставництво повідомляє, що впродовж минулої доби на вулицях столиці Тунісу були зафіксовані факти мародерства, підпалів супермаркетів. Державні установи не працюють, тимчасово було закрито авіапростір.
МЗС продовжує стежити за ситуацією в Тунісі.
Народні хвилювання, викликані безробіттям, подорожчанням продуктів і корупцією, тривали в Тунісі більше місяця, забрали життя близько 70 людей і спричинили до зміни керівництва країни.
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
Yulia Osa
14 Серпня 2018, 15:43
Все що потрібно нашим "реформаторам" - заволодіти майном НАНУ, тут є чим поживитись - і землі, і будівлі в центрі Києва. А щоб це провернути потрібно усунути не дуже зговірливих з "реформаторами" керманичів НАНУ (в т.ч. і Б.Є.Патона) і посадити замість них "своїх" слухняних маріонеток, які мовчки будуть дерибанити це майно у потрібному "реформаторам" напрямі. Найкращий випробуваний і перевірений спосіб усунути небажаних людей - провести адміністративні зміни, за якими будуть ліквідовані старі і створені нові посади, звісно, що "старі" незговірливі кадри на нові адмін. посади не потраплять. Оце і все. Може є якісь наївні, які вважають, що наші "абранці" дійсно і щиро хочуть на краще змінити стан укр. науки?
8
2
ВідповістиЦитуватиПоскаржитись
Anatoliy
15 Серпня 2018, 14:55
Цей фактор перерозподілу майна звісно теж спонукає до змін, але менеджери повинні вміти домовлятися - це їхня робота. Якщо менеджер не вміє знайти спільну мову з керівництвом, яке надає гроші, тоді його потрібно міняти, або втратить вся організація. Ось чому керівництво такою структурою є неефективним на сьогодні.
2
2
ЦитуватиПоскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайкаФлудПорушення дійсного законодвства УкраїниОбраза учасників дискусіїРекламаРозпалювання ворожнечіОзнаки троллінгу й провокаціїІнша причинаВідмінаНадіслати скаргуОК