МВС України погодилось із ліквідацією печаток

Поділитися
Міністерство внутрішніх справ України ухвалило законопроект Держкомпідприємництва, який передбачає скасування печаток як дозвільного документа. Решта зацікавлених міністерств та відомств до 2 серпня мають подати свої зауваження та пропозиції до цього проекту закону. Про це повідомив заступник голови комітету Сергій Третьяков.
Міністерство внутрішніх справ України ухвалило законопроект Держкомпідприємництва, який передбачає скасування печаток як дозвільного документа. Решта зацікавлених міністерств та відомств до 2 серпня мають подати свої зауваження та пропозиції до цього проекту закону. Про це повідомив заступник голови комітету Сергій Третьяков."Міністерство внутрішніх справ, яке, власне, і відповідає за це питання, вже погодилося з ліквідацією печаток", - заявив Третьяков, якого цитує прес-служба Держкомпідприємництва. За його словами, комітет у вересні подасть на розгляд Кабміну цей законопроект і після його узгодження, він може бути у вересні винесений на розгляд Верховної Ради. "Печатки - це анахронізм, вони зайві. Європа давно відмовилася від них і використовує як інформаційний документ, а у нас - вони обов'язкові. За обов'язковістю йде ціла низка адміністративних бар'єрів", - зазначив заступник голови Держкомпідприємництва. Підприємцям раніше після державної реєстрації доводилося одержувати дозвіл МВС на виготовлення печатки і власне виготовляти саму печатку. На це підприємці витрачали по 5-7 днів і близько 400 гривень. "Скасування печаток - це буде суттєвий крок у процесі дерегуляції підприємництва, на якій наполягає президент", - підкреслив Третьяков. Раніше Третьяков повідомив, що восени Кабінет Міністрів України запропонує парламенту скоротити ліцензування низки видів діяльності. Зокрема, буде запропоновано відмовитися від ліцензування виробництва автомобілів і видобутку корисних копалин. Уточнюючи за якими видами діяльності буде запропоновано скасувати ліцензування, Третьяков відзначив, що буде запропоновано повністю скасувати ліцензування виробництва і видобутку, оскільки ці види діяльності регламентуються іншими документами, зокрема, сертифікаційними. «Наприклад, ми проти ліцензування виробництва автомобілів», - сказав він.

За матеріалами ЛIГАБiзнесIнформ

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі