Клінтон: США будуть домагатись «деокупації» Грузії
14 сiчня, 2011, 10:32
Поділитися
Територія Грузії окупована Росією і США ніколи із цим не погодяться. Як повідомляє "Грузія Online", про це заявила держсекретар США Гілларі Клінтон під час зустрічі з лідерами жіночих організацій у національній бібліотеці Грузії.Територія Грузії окупована Росією і США ніколи із цим не погодяться. Як повідомляє "Грузія Online", про це заявила держсекретар США Гілларі Клінтон під час зустрічі з лідерами жіночих організацій у національній бібліотеці Грузії."Ми не змиримося із таким станом справ і будемо домагатися деокупації Грузії, і народ Грузії повинен послідовно добиватися своєї територіальної цілісності і свободи", - сказала Клінтон.
"Грузія продовжує залишатися маяком демократії і сьогодні у країни є шанс повторити "золоту епоху" розвитку Грузії за цариці Тамари. Для цього необхідне безумовне продовження реформ", - зазначила держсекретар.
Клінтон буде у Тбілісі всього декілька годин, але має намір зустрітися із офіційними особами, опозицією, а також представниками громадських організацій. За словами експертів, держсекретар США зробить особливий наголос на тому, що перезавантаження стосунків між Росією та США жодним чином не позначиться на подальшому партнерстві Вашингтона і Тбілісі.
Президент Росії підписав укази про визнання незалежності Південної Осетії і Абхазії у кінці серпня 2008 року, незабаром після закінчення військових дій. Незалежний статус двох республік із того часу, окрім Росії, визнали тільки Нікарагуа, Венесуела і республіка Науру, карликова держава у Мікронезії. Як повідомляли ЗМІ, з усіма цими країнами Росія одночасно підписала угоди про надання великих кредитів. Усі інші держави світу, а також офіційний Тбілісі як і раніше вважають Південну Осетію і Абхазію частиною Грузії, окупованою російськими військами.
За останній тиждень Гілларі Клінтон відвідала Україну, Азербайджан і Вірменію.
Напередодні, під час візиту до Кракова, держсекретар США заявила, що влада Росії затискає у "сталеві лещата" громадських активістів, які прагнуть розвитку демократії. "У Росії, хоча ми й схвалюємо заяву президента Медведєва про верховенство закону, правозахисників і журналістів вбивають та фактично жодне із цих вбивств не розкрито", - заявила Клінтон.
Під час візиту до Києва Клінтон висловила заклопотаність станом свободи слова в Україні. «США і далі будуть обговорювати із лідерами України ті питання, які нас турбують. Серед них - свобода слова і свобода зборів», - сказала вона.
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
petr23tkachenko
19 Червня 2015, 13:08
Идет очередное усиление авторитарной власти Президента(желание каждого властелина).Во время когда страна практически неуправляема (не наказан ни один участник за преступления на майдане,когда представители прошлой власти разграбив страну ее покинули не вернув ни цента в бюджет страны и этому кстати спосоьствовали назначенцы Президента,Ярема,Шокин,Гонтарева, Вовк,Коболев,Демчишин и др.)нашли крайнего.Не сомневаюсь что у Наливайченко были ошибки,но по крайней мере не столь преступные как у вышеуказанных лично преданных господ Президенту. По моему Президент своими решением только ослабил свои позиции,а так называемая "демократической" каолиции не существует.Есть шкурники решающие собственные проблемы под лозунгом-защиты интересов трудящихся,Особенно разочаровала "самопомичь" и приятно удивила позиция -радикалов. Порошенко сегодня это вчерашний Ющенко
0
0
ВідповістиЦитуватиПоскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайкаФлудПорушення дійсного законодвства УкраїниОбраза учасників дискусіїРекламаРозпалювання ворожнечіОзнаки троллінгу й провокаціїІнша причинаВідмінаНадіслати скаргуОК