Більшість українців підтримують АТО і вірять в її швидке завершення

Поділитися
Більшість українців підтримують АТО і вірять в її швидке завершення Більшість українців вірять, що конфлікт незабаром yвирішиться
Тільки 15% українців вірять, що конфлікт може розширитися за межі Донбасу на територію всієї України.

Більшість українців (55,6%) підтримує проведення антитерористичної операції на Донбасі, 31,5% дотримуються протилежної думки. Про це свідчать дані соцопитування Центру "Соціальний моніторинг" і Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременка.

За даними дослідження, проведеного наприкінці липня, більшість українців вважають, що конфлікт на Донбасі не буде затяжним, 21,6% думають, що він закінчиться через 1-2 місяці, ще 21,2% - близько трьох місяців, 17,1% - близько півроку.

Вірять у те, що конфлікт розшириться за межі Донбасу на територію всієї України лише 15,1%.

Респондентам було поставлено також питання про суть конфлікту на Донбасі. Більшість визнала, що вони, як мінімум, не до кінця розуміють, що ж відбувається на сході країни. Тільки 41,3% впевнено відкинули варіант "Я не розумію, що відбувається на Донбасі", тобто вважають, що їм все зрозуміло. Найбільш популярними відповідями були "Боротьба за збереження територіальної цілісності України" і "Воєнний конфлікт, організований РФ".

Читайте також: Війська РФ під Іловайськом вимагають від українських батальйонів здатися до 6 години ранку

Більшість жителів України згодні, що сприяють продовженню силового конфлікту Віктор Янукович зі своїм оточенням і 3 зі своїм оточенням. Практично стільки ж вважають, що відповідальність несуть і радикальні проросійські організації, російські спецслужби та місцеві донбаські олігархи. Всі зазначені варіанти набрали від 67,9% до 74,4% підтримки.

Визнання ДНР і ЛНР як вирішення проблеми більшість населення України вважає категорично неприйнятним (74,3% респондентів).

Опитування проводили з 28 липня по 1 серпня 2014 року в 24 областях України, м. Києві. Всього опитано 2000 респондентів. Стандартні відхилення при достовірних 95% становлять 1,34 - 2,24%. Метод отримання інформації: індивідуальне інтерв'ю "віч-на-віч" за місцем проживання респондента. !zn

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі