Денежная масса в Украине выросла на 2,2% — НБУ

10 июля, 2019, 12:11 Распечатать

Денежные средства в обращении вне банков выросли на 3,1%.

© Пресс-центр НБУ

Денежная масса в Украине в июне 2019 года выросла на 2,2% - до 1 трлн 288,034 млрд грн. Такие предварительные данные денежно-кредитной статистики обнародованы на сайте Национального банка Украины (НБУ) сегодня, 10 июля.

Отмечается, что денежная база за минувший месяц возросла на 3,8% - до 445,084 млрд грн.

НБУ указывает, что денежные средства в обращении вне банков (M0) в июне выросли на 3,1% - до 360,276 млрд грн.

 

Читайте также: Дизайнеры НБУ использовали пиратский шрифт в банкноте 1 тысяча гривень

Сообщалось, что за 2018 год объем денежной массы возрос на 5,6%, в том числе в декабре на 3,9%. Денежная база в декабре увеличилась на 0,8%, а за весь минувший год – на 9,2%.

В прошлом году с использованием систем денежного перевода в Украину поступило $ 2,3 млрд, из страны было выведено $ 294 млн. 

По материалам: ZN.UA /
Оставайтесь в курсе последних событий! Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Заметили ошибку?
Пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Добавить комментарий
Осталось символов: 2000
Авторизуйтесь, чтобы иметь возможность комментировать материалы
Последний Первый Популярные Всего комментариев: 1
  • Володимир Рябошлик Володимир Рябошлик 14 липня, 15:29 НБУ, як ні в чому не бувало, нахабно повідомляє що грошова база, у основі якої як відомо готівка, ЗА МІСЯЦЬ зросла на 3,8%, начебто у нас і економіка теж за місяць стрибає так само. А за рік грошова база систематично збільшується на 8-9%. Тож яка у нас монетарна політика? Жорстка чи навпаки? НБУ наполягає що раз облікова ставка сягає біля 18% - то наджорстка, а щодо емісії, то НБУ її не коментує, хоча з фактів видно що тут політика надм'яка. Насправді вона і не та, і не інша, а ШАХРАЙСЬКА. НБУ вперто не зізнається, що висока облікова ставка насправді встановлена заради забезпечення високої доходності державних облігацій. І саме стрибок облікової ставки останніх років дав путівку ще більшому стрибку ставок відсотків по ОВДП. А на додаток, ще й було запущено схему, щоб з гривневих ОВДП отримувати доларові доходи до 20% річних. Дійшло до того, що доходність ОВДП перевищила доходність банківських депозитів, що є цілком протиприродним і призвело до руйнування ресурсів для кредитування виробництва. Можна подумати, що бюджет існує лише для сплати відсотків олігархам. Отже так-звана боротьба зі зростанням цін це лише, щоб дурити народ. Під гучні балачки що надвисока ставка принесе надшвидке подолання інфляції, НБУ ТИХЦЕМ ПІДЖИВЛЮЄ ІНФЛЯЦІЮ ЕМІСІЄЮ відтерміновуючи оте подолання якомога подалі. Щоб олігархи встигли насмоктатися надвідсотків з бюджету якомога більше і довше. І всі на це, як кажуть, дивляться та не бачать. І дивуються чому це РІЧНА інфляція все ще біля 9-10% попри таку затяту і довгу "боротьбу" з нею. Президент Туреччини вже звільнив главу їхнього центробанку за завищену ключову ставку. Зеленському теж, перш ніж люструвати керівництво НБУ, слід їх повиганяти, покінчити з імітацією боротьби з інфляцією, яка лише прикриває відверті оборудки навколо наддоходності ОВДП, і нарешті забезпечити доступне кредитування і Держави, і Бізнесу. согласен 0 не согласен 0 Ответить Цитировать СпасибоПожаловаться
Выпуск №1288, 28 марта-3 апреля Архив номеров | Последние статьи < >