Стартують відбіркові конкурси «Червоної рути» - єдиного в Україні некомерційного фестивалю

Поделиться
«Червона рута» -- один з найвідоміших і найавторитетніших музичних форумів України. Цей фест свого часу відкрив багатьох українських зірок...

«Червона рута» -- один з найвідоміших і найавторитетніших музичних форумів України. Цей фест свого часу відкрив багатьох українських зірок. Серед яких – Олександр Пономарьов, Ані Лорак, Руслана, сестри Тельнюк, «Кому вниз», «ВВ, «Брати Гадюкіни», «Піккардійська терція», багато інших… У 2011-му пройде вже ХІІ Всеукраїнський фестиваль. А найближчим часом – з 1 по 4 грудня 2010 року у столиці пройдуть відбіркові конкурси «Червоної рути».

До цього заходу вже зараз прикована пильна увага багатьох музичних талантів. Адже бренд «Червона рута» -- то ніби перепустка на велику сцену… Крім відбіркових конкурсів у рамках проведення заходу також відбудеться практичний семінар і майстер-клас з фольклору за участю провідних фольклористів країни – 4 грудня. Місце зустрічі – Київ, Конгрес-хол «Президент Готелю» (вул. Госпітальна, 12). За цією ж адресою – і огляд молодих талантів у межах відбіркових конкурсів. Cпільно з Дирекцією фестивалю, підготовкою і проведенням 27 відбіркових конкурсів займаються управління культури і туризму, у справах сім’ї та молоді, освіти і науки, центри народної творчості облдержадміністрацій, Київської й Севастопольської міськдержадміністрацій, Міністерства АР Крим.

Мета заходу, як заявляють організатори, здійснити цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців по всій Україні, зокрема в глибинці, відкрити нові імена і вивести їх на велику сцену.

Один з організаторів, Мирослав Мельник, вважає, що на відміну від інших музичних заходів, «Червона рута» залишається єдиним некомерційним фестивалем, який цілеспрямовано підтримує саме українських виконавців, а не зарубіжних зірок.

Участь у конкурсах не потребує жодних вступних внесків, а вхід для глядачів є вільним, що робить цей захід доступним для всіх бажаючих, -- вважають оранізатори.

Загальна кількість конкурсантів становитиме понад 4 тисяч виконавців з усієї України. Будуть представлені більшість районних центрів та сіл. Спеціально для участі у конкурсах буде створено і виконано близько 6 тисяч нових пісень українською мовою.

Відбіркові конкурси проводяться за музичними жанрами: поп-, сучасна танцювальна, рок-, акустична та інша музика, український автентичний фольклор. На кожному конкурсі відбираються переможці, а також декілька резервістів, котрі отримують право виступити на заключному етапі фестивалю та представити свій регіон на всеукраїнському рівні.

Разом з професіоналізмом, критеріями відбору у жанрах поп-, рок-, сучасної танцювальної, акустичної та іншої музики є: новизна, сучасність та молодіжність, оригінальне творче обличчя, індивідуальність і неповторність виконавців, поєднані з українською національною визначеністю музики і виконання. У жанрі українського автентичного фольклору критеріями оцінки виступів є відповідність (походження) виконуваного матеріалу традиційним зразкам справжньої автентичної народної творчості. Детальніша інформація про «Червону руту»: тел. (044) 360-75-26, 360-78-26, 091-307-30-52, 066-880-38-32, 067-445-57-87, 063-703-18-06; електронна адреса: chruta@ukr.net; сайт: www.chervonaruta.info.

Поделиться
Заметили ошибку?

Пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter или Отправить ошибку

Добавить комментарий
Всего комментариев: 0
Текст содержит недопустимые символы
Осталось символов: 2000
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот комментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурная лексика, ругань Флуд Нарушение действующего законодательства Украины Оскорбление участников дискуссии Реклама Разжигание розни Признаки троллинга и провокации Другая причина Отмена Отправить жалобу ОК
Оставайтесь в курсе последних событий!
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Следить в Телеграмме