Через війну, яку розв'язала Росія, наступна зима може стати важчою, ніж попередня. Українці вже почали готуватися до зими – робити запас продуктів, утеплювати житло та купувати павербанки. Видання Theehugger зібрало рекомендації, які допоможуть зарядити телефон у випадку відсутності світла.
Користуватися джерелами енергії, які вже є довкола
Наприклад, зарядити смартфон можна від ноутбука. Для цього треба підключити телефон до ноутбука за допомогою шнура. При цьому на телефоні необхідно встановити режим економного споживання енергії.
Автомобіль – для цього потрібний зарядний пристрій, який можна підключити до автомобіля (у багатьох відносно нових автомобілях є USB-порти). Заряджати телефон можна тоді, коли увімкнено лише акумулятор.
Мати декілька зарядних пристроїв
На випадок екстреної ситуації важливо мати зарядних пристроїв та завжди тримати їх повністю зарядженими.
Залежно від об'єму, ці зовнішні павербанки можуть заряджати телефон від одного до семи разів за один заряд (залежно від телефону).
Купити павербанк із сонячною батареєю
Можна придбати сонячні батареї з вбудованими портами USB. Так можна заряджати телефони та інші пристрої.
Десять годин перебування на сонці можуть забезпечити 48 годин освітлення.Акумулятора ємністю 4000 мАг достатньо, щоб зарядити смартфон півтора-два рази.
Зарядний пристрій із ручним приводом
В екстрених умовах можна скористатися зарядним приводом з ручним пристроєм. Так, він не є найефективнішим, але у критичній ситуації може знадобитися.
Десять хвилин повороту ручки можуть дати вам лише один дзвінок, але це може бути питанням життя або смерті, так що в цьому випадку воно того варте.
Саморобний зарядний пристрій
Щоб його зробити, необхідно взяти вісім батарейок, скріпки та скотч. Скріпки з'єднують позитивні та негативні клеми батарейок (це робиться з обох боків). Зарядний пристрій підключається до вільних клем на кінці, щоб отримати живлення.
Раніше ми писали, як правильно обрати генератор та на які характеристики треба звертати увагу.