UA / RU
Підтримати ZN.ua

Європейські ультраправі вимагають зупинити наплив біженців через теракти у Парижі

Політики вимагають перегляду плану ЄС щодо перерозподілу біженців.

Популісти та ультраправі лідери ЄС вимагають зупинити потік мігрантів до Європи у зв'язку з терактами в Парижі, повідомляє AFP.

Лідер ультраправої партії "Національний фронт" Марін Ле Пен закликала "негайно припинити" приймати нових мігрантів, а в Німеччині в цей же час проходять антиісламські акції.

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, який "відгородився від біженців дротом", заявив, що "терористи використовують масову міграцію, щоб змішатися з біженцями, які залишають свої домівки в пошуках кращого життя". "Ми не думаємо, що кожен (з прибулих біженців – ред.) є терористом, але ніхто не може сказати, скільки терористів вже приїхало, скільки їдуть кожен день", - сказав він.

Майбутній міністр Польщі у справах ЄС Конрад Шиманський заявив у суботу, що Варшава вважає необхідним переглянути план ЄС з перерозподілу біженців по всій Європі у зв'язку з терактами Парижі.

Міністр фінансів Баварії Маркус Зедер заявив, що "почалася нова ера", добіг кінця час неконтрольованої і незаконної імміграції. "Париж змінив усе", - сказав він.

Повідомлялося, що губернатори не менше 24 штатів США відмовилися приймати сирійських біженців. Губернатори всіх штатів, крім одного, є представниками Республіканської партії.

Читайте також: Брат паризьких терористів стверджує, що не знав нічого про їх злочинну діяльність

За даними ООН, у жовтні кількість біженців, які прибули в Європу, перевищила 500 тисяч осіб - це в два рази більше, ніж за весь 2014 рік. При цьому більш 514 тисяч осіб прибули з моря. Тільки у вересні Середземне море перетнули близько 170 тисяч біженців. Ці дані є рекордним показником за місяць, а також вони в п'ять разів перевищують показники минулого року за цей період.

Для вирішення цієї проблеми в США створили групу по мігрантам з країн Північної Африки, які нахлинули в Європу. В Держдепі тоді відзначили, що на надання допомоги мігрантам Управління Верховного комісара ООН у справах біженців США виділили 26,6 мільйонів доларів.

Втім, проблема вироблення спільної міграційної політики в рамках ЄС має не тільки економічну і гуманітарну складову, але у більшою мірою схильна до політичних розбіжностей, наголошує у статті для DT.UA Олексій Коваль. Країни півночі і півдня Європи, країни "периферії" і ті, що розташовані всередині континенту, як і раніше відстоюють різні підходи.

Докладніше читайте у статті Олексія Коваля Європу захльостує вал нелегальної міграції для тижневика "Дзеркало Тижня. Україна".