UA / RU
Підтримати ZN.ua

Трамп і Кім Чен Ин остаточно узгодили час і місце зустрічі

Імовірним місцем для проведення саміту між керівниками США і КНДР може стати Монголія.

Президент США Дональд Трамп розповів, що провів переговори з головами Південної Кореї і Японії, в ході яких було узгоджено час і місце проведення зустрічі з лідером КНДР; як вже повелося у американського президента, підсумки зустрічі він підвів в соціальній мережі Twitter.

"Провів довгу дуже хорошу розмову з президентом Південної Кореї Муном. Справи йдуть дуже добре, час і місце майбутньої зустрічі з керівництвом Північної Кореї погоджено. Також поговорив з прем'єр-міністром Японії Абе, щоб проінформувати його про проходять переговорах", - написав Трамп.

Just had a long and very good talk with President Moon of South Korea. Things are going very well, time and location of meeting with North Korea is being set. Also spoke to Prime Minister Abe of Japan to inform him of the ongoing negotiations.

- Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 28 квітня 2018 р.


За даними ЗМІ, цілком ймовірно, що місцем зустрічі лідерів двох держав могли вибрати Монголію.

Нагадаємо, що 27 квітня в демілітаризованій зоні на Корейському півострові відбулася зустріч президента Республіки Корея Му Чже Іна з диктатором КНДР Кім Чен Ином. Вони домовилися про підписання мирного договору та відновлення залізничного сполучення між країнами. Кім Чен Ин також пообіцяв "не будити" президента Південної Кореї ракетними запусками.

За даними Tokyo Shimbun, Кім Чен Ин готовий згорнути ядерну програму в обмін на грошову компенсацію та гарантії збереження тоталітарного режиму в КНДР.

Перед цим Північна Корея погодилася ввести мораторій на випробування ядерної зброї та ракет, якщо Сполучені Штати почнуть переговори з Пхеньяном, а також дадуть гарантії безпеки.

З 2006 року КНДР провела шість ядерних випробування і десятки запусків балістичних ракет.

Детальніше про ядерну загрозу КНДР та її вплив на систему міжнародних відносин читайте в матеріалі Віктора Константинова "Корейська "корозія" режиму нерозповсюдження" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".