З початку так званої "російської справи" ("рашагейту") - розслідування ймовірного втручання Росії у президентські вибори в США у 2016 році уряд Сполучених Штатів витратив на нього більше 25 мільйонів доларів, повідомляє Associated Press із посиланням на звіт Міністерства юстиції США.
Так, у документах містяться дані щодо витрат на слідство з квітня по вересень 2018 року; тільки за ці півроку було витрачено 4,6 мільйона доларів, з яких близько двох третин - майже три мільйони доларів - пішли на зарплату співробітників, ще 580 тисяч - на поїздки та супутні витрати.
При цьому і раніше Мін'юст США вже викладав на загальний огляд звіти щодо витрат на справу про російське втручання за попередні місяці.
Мюллер з 2017 року веде розслідування, яке покликане з'ясувати, чи можна говорити про російське втручання в американські вибори к 2016 році. Серед іншого, перед ним стоїть завдання з'ясувати, чи була змова між штабом Трампа та Росією, у зв'язку з чим Мюллер притягнув до відповідальності багатьох людей з близького кола президента Дональда Трампа.
18 жовтня стало відомо, що група спеціального прокурора Роберта Мюллера заявила про готовність надати висновки розслідування ймовірного втручання Росії у президентські вибори 2016 року, на яких переміг чинний президент США Дональд Трамп.
У середині липня офіс спеціального прокурора Роберта Мюллера розкрив схему злому російськими хакерами виборчої системи США для втручання у вибори 2016 року.
13 липня Міністерство юстиції США висунула офіційні обвинувачення 12 співробітникам військової розвідки Росії за втручання у вибори президента США. Російських спецслужбістів звинуватили у зломі електронної пошти керівництва Демократичної партії.
У ФБР заявили про те, що наполягатимуть на екстрадиції обвинувачених. У Росії продовжують заперечувати втручання у вибори президента США.