UA / RU
Підтримати ZN.ua

Путін прокоментував переговори з Байденом: "Ми змогли зрозуміти один одного"

Він назвав свого американського колегу професіоналом. 

Президент Росії Владімір Путіна прокоментував вчорашній американо-російський саміт. Глава Кремля під час зустрічі з випускниками програми кадрового резерву Вищої школи держуправління зауважив, що на переговорах з президентом США Джо Байденом панувала доволі доброзичлива атмосфера.  

"Як мені здається, ми змогли зрозуміти один одного, зрозуміти наші позиції з ключових питань. Вони багато в чому дуже розходяться", - зазначив Путін, слова якого цитують росЗМІ. 

Російський гарант назвав свого американського колегу справжнім професіоналом та зауважив, що з Байденом потрібно працювати дуже уважно, аби нічого не пропустити.

"Той образ, який малюють, може навіть трохи розхолоджувати. Але розхолоджуватися тут нічого: Байден професіонал. І потрібно дуже уважно з ним працювати, щоб чогось не пропустити. Він сам нічого не пропускає, запевняю вас", - додав Путін.

Він також зауважив, що Росія готова продовжувати діалог зі Штатами. 

"Ми зі свого боку будемо захищати наші інтереси. Ми готові до продовження цього діалогу настільки, наскільки буде готова американська сторона", — сказав Путін.

Читайте також: Байден порадив Путіну подумати, чи потрібно Росії збільшувати залежність від Китаю – Нуланд

Президент РФ Владімір Путіна під час пресконференції після саміту президентів відповів на кілька питань щодо України. Він зауважив, що теми вступу нашої країни в НАТО сторони торкнулися "мазком". 

Путін також додав, що Байден дотримується думки про те, що за основу врегулювання ситуації в Донбасі потрібно брати Мінські домовленості. Згодом цю тезу підтвердив й американський президент, додавши, що певні відмінності в поглядах щодо їх реалізації у сторін все ж існують. 

Окрім українського питання президенти також обговорили посилення залежності Росії від Китаю, ситуацію з російським опозиціонером Алєксєєм Навальним, стратегічну стабільність, російські навчання біля кордонів України, спільні консультації щодо кібербезпеки, взаємне повернення послів у Москву та Вашингтон, а також ситуацію, коли Байден назвав Путіна вбивцею.