UA / RU
Підтримати ZN.ua

В Україну доставили 225 тисяч експрес-тестів на антиген коронавирусу, в січні буде наступна партія

COVID-тести на антиген розподілять і направлять в регіони.

В Україну доставили першу партію, що складається з 225 тисяч експрес-тестів на визначення антигену до коронавірус, повідомляє ДП "Медичні закупівлі в Facebook.

"Перша партія експрес-тестів на визначення антигену коронавирусу SARS-CoV-2, закуплена ДП «Медзакупкі України», вже в Україні. 225 тис. експрес-тестів після проходження процедури розмитнення будуть доставлені на склад в Києві. Надалі вони будуть відправлені в регіони якомога швидше, відповідно до наказу про розподіл МОЗ України", - сказано в ообщеніі в повідомленні.

Тести, які закупила Україна виробляє південнокорейська компанії SD Biosensor. Як відзначили в держпідприємстві, всі вони відповідають вимогам прекваліфікації Всесвітньої організації охорони здоров'я та/або FDA, що було однією з вимог до товару.

Постачання наступної партії тестів очікується на початку січня 2021 року. Загалом "Медзакупкі" законтрактували понад 3,3 млн експрес-тестів.

⚡ Перша партія експрес-тестів на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, закуплена ДП «Медзакупівлі України», Вже в...

Опубліковано Медичні закупівлі України Четвер, 31 грудня 2020 р

Читайте також: В регіони вже доставили більше 260 тисяч експрес-тестів на антиген COVID-19 - Степанов

Нагадаємо, Кабінет міністрів додав швидкі тести на антиген коронавирусу в список лікарських засобів і медвиробів, які закуповують за договорами зі спеціалізованими закупівельними організаціями за програмою "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру".

Раніше Степанов заявив про те, що найближчим часом в рамках боротьби з коронавірусів в Україні повинні почати використання швидких тестів на виявлення антигену. За його словами, на закупівлю таких тестів вже виділено близько 1 млрд грн. Крім того, Степанов заявив про те, що в Україні починають роботу з ІФА-тестами.

Що з приводу тестування говорить чинне законодавство; чи є у держави на це кошти і як вони витрачаються? Про це читайте в матеріалі Оксани Сухорукової "Право на життя, або Тест на велику кількість".