UA / RU
Підтримати ZN.ua

В Україні впродовж двох тижнів кількість летальних випадків від COVID-19 зросла на 41% – НАН

Кількість інфікованих за цей період зросла вдвічі.

За останні два тижні темпи поширення захворюваності на COVID-19 значно  прискорилися. Середня кількість нових інфікованих COVID-19 збільшилася вдвічі за останні два тижні, а сметність зросла на 41%, інформує Національна академія наук України.

Нові госпіталізації зросли на 60% за два тижні та становлять у середньому 1030 осіб на день.

 «Після певного гальмування наприкінці серпня 2021 року, з початком вересня 2021 року темпи зростання кількості хворих і число нових летальних випадків істотно перевищили минулорічні показники . Збереження такої тенденції вказуватиме на те, що нова хвиля, ймовірно, пройде швидше, але матиме більш руйнівні наслідки», – зазначають науковці.

З початком навчального року фіксується зростання випадків захворювання  серед дітей. Їхня частка в загальній статистиці захворювання перевищила 10% і стала максимальною за весь час спостереження.

В Українці наприкінці вересня прогнозують виявлення більше 5 тисяч випадків інфікування коронавірусом за добу.

Прогноз кількості нових підтверджених випадків хворих на COVID-19 в Україні
Національна Акодемія наук України

COVID-19 розповсюджується швидкими темпами на заході України.

Національна Акодемія наук України

Високий рівень захворюваності спостерігається в Чернівецькій області. Високі темпи зростання кількості випадків коронавірусу також простежуються у Львівській, Волинській та Тернопільській областях.

Прогнозні значення нових інфікованих за день для регіонів України на 21.09.2021 р. і на 28.09.2021 р.
Національна Акодемія наук України

Раніше повідомлялося, що в Києві погіршення епідемічної ситуації очікується в листопаді.

Читайте також: Кабмін опублікував нові карантинні правила

Статистика захворюваності коронавірусів свідчить про наближення нової хвилі епідемії в Україні. 7 вересня МОЗ подав уряду клопотання з проханням перевести Україну з "зеленого" на "жовтий" рівень епідемічної безпеки та посилити карантин.

Звідки прийшла "Дельта", чого не вистачає для боротьби зі штамом і як підготуватися регіонах, читайте в інтерв'ю Алли Котляр з головним санітарним лікарем Херсонської області Юрієм Ромаскевичем в ZN.UA.

Нещодавно чиновники запропонували батькам контролювати питання вакцинації вчителів. Звичайно, вакцинація важлива, і не тільки вчителів. Але конкретно в школах — чи достатньо цього, щоб захистити дітей від коронавірусу? Що думають про це самі педагоги? Читайте в матеріалі вчителя Михайла Девдера "Чи врятують вчителі українців від коронавируса?".