UA / RU
Підтримати ZN.ua

В Україні понад 10 700 нових хворих на коронавірус

Також госпіталізовано 1 470 людей. 

За останні 24 години в Україні зафіксували 10 764 нові випадки коронавірусу. Після цього загальне число інфікованих в країні від початку пандемії зросло до 450 934. Про це свідчать дані РНБО

Від ускладнень хвороби за вчора померло 184 людини. З початку пандемії в країні зареєстрували 8 312 летальних випадків. 

Також відомо, що за вчора 8 685 людей побороли недугу. Загалом від початку епідемії коронавірусу в країні це вдалося зробити 204 229 людям. 

За словами очільника МОЗ Максима Степанова, за вчора також було проведено 51 258 досліджень методом ПЛР та 31 069 методом ІФА. 

За вчора госпіталізували 1 470 людей. 

Читайте також: Наскільки «економічно шкідливими» будуть нові карантинні обмеження? — The Economist

Нагадаємо, в Україна вже з наступного тижня можуть посилити карантин. За даними ЗМІ, для посилення обмежень розглядають різні варіанти - від карантину вихідного дня до впровадження комендантської години та штрафів за її порушення. 

Кабінет міністрів продовжив адаптивний карантин і режим надзвичайної ситуації в Україні до 31 грудня. Вишам країни рекомендували перейти на дистанційне навчання, а школам – відправити учнів на канікули з 15 жовтня. З 26 жовтня, в Україні діє нове карантинне зонування.

Як і прогнозували експерти, з настанням осені ситуація із захворюваністю на коронавірус почала погіршуватися. У багатьох областях України лікарні перевантажені ковідними пацієнтами, в Івано-Франківську під ковідарій готують корпус пологового будинку. МОЗ розпочав підготовку тимчасових госпіталів для хворих на коронавірус.

Чому українці ігнорують заходи безпеки, попри вже очевидну небезпеку у зв’язку з пандемією коронавірусу; як впливають на нас карантинні обмеження, і як поводитися в умовах тривалої невизначеності, – про це редакторка розділу «Соціум» Алла Котляр розмовляла із завідувачкою кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології НМАПО ім. П. Шупика доктором медичних наук професоркою Галиною Пілягіною «Невизначеність, Covid-19 і здоровий глузд» у ZN.UA.