UA / RU
Підтримати ZN.ua

Російські ЗМІ «злили», де перебуває оголошений в розшук в Україні опонент Труханова

Але ця інформація мало чим буде корисна, оскільки в міжнародний розшук його до цього часу не подано

У справі НАБУ, відомій як [blink title="«Глибоководний випуск»" headinfo="«Глибоководний випуск»"]Одна з компаній групи «INCOR GROUP», що належить одеситу Тарпану, займалася сумнозвісним проєктом «Глибоководний випуск». Під проєкт виділили 600 млн грн з державного бюджету. Слідчі встановили, що принаймні 320 млн грн на цьому будівництві були вкрадені через завищення вартості робіт.[/blink], відкрилося місцеперебування головного підозрюваного — екссоратника мера Одеси Геннадія Труханова та власника «INCOR GROUP» Руслана Тарпана. Виявилося, що він знаходиться в Арабських Еміратах, а приблизно 28-29 липня поточного року приїжджав до Москви. Про це розповіли російські ЗМІ, коли вирішили проінформувати про інцидент нібито викрадення колекційного авто Тарпана. Про це повідомляє УНН.

Кілька російських ЗМІ повідомили, що Тарпан став жертвою крадіжки одного зі своїх колекційних раритетних авто в Москві. А звинувачують ЗМІ в цьому його колишнього водія, на якого Тарпан власне й оформляв такі автомобілі.

Для «розкриття» злочину Тарпан написав заяву в поліцію «в столиці РФ», вказує одне з російських видань, чим розкриває дані про місцеперебування українського втікача в період орієнтовно 28-29 липня.

Телеканал РЕН.ТВ, своєю чергою, поінформував, що Тарпан «проживає в ОАЕ».

Читайте також: Якщо в Одесі справу проти Труханова щодо «Краяна» розглядали швидко, то у ВАКС адвокати почали, навпаки, її затягувати – юрист

Одеський бізнесмен Руслан Тарпан — основний підозрюваний НАБУ в рамках кримінального провадження за фактом розкрадання понад 320 млн грн з бюджету при реалізації його компаніями проєкту «Глибоководний випуск» в Одесі та є фігурантом ще ряду інших кримінальних справ.

З 2017 року і до цього дня Тарпан перебуває у всеукраїнському розшуку, проте досі не був оголошений НАБУ в міжнародний розшук. Весь цей час основні його ж компанії продовжують працювати. Ряд активів Тарпана, попри встановлений слідством завдані збитки в проєкті «Глибоководний випуск», залишаються заарештованими.

Крім того, перебуваючи в бігах, Тарпан навіть намагався невдало «засудити» детективів НАБУ за окремі процесуальні рішення. Не дозволив цього зробити, зокрема, Вищий антикорупційний суд.